Individuaalseansid

Veet Mano

PROBLEEMID TERVISEGA, ENERGIATE LIIKUMA PANEMINE, KONSULTATSIOON JA KÜSIMUSTELE VASTAMINE. Seansi hind: 15 min – 60 eur, 30 min – 115 eur, 45 min – 170 eur, 1h – 230 eur

Deva Lokita

JAAPANI NÄOMASSAAŹ, MEDITATIIVNE NÕUSTAMINE, KEHA JA MÕISTUSE HARMOONIA JA TASAKAAL (tasakaalu taastamine kehas, mõistuses ning emotsioonides), ENESEHÜPNOOS PINGETEST VABANEMISEKS, TÖÖ ENERGIATEGA , PERSONAALNE MEDITATSIOON. 1 tund 60€, 1,5 tundi 85€, Jaapani Näomassaaź: 75 eur, võttes 7 järjestikust seanssi on ühe seanssi hind 60 eur.

Chandini Sarita

töö alateadvusega / work with the subconscious mind
erinevad teraapiad / therapies
psühholoogiline nõustamine
individuaalmeditatsioonid / individual meditations
energeetiline töö ja emotsionaalsete pingete vabastamine
keha ja meele tasakaalustamine / body – mind balancing

Problemaatika: sotsiaalsed suhted ning sõltuvused; emotsionaalsed probleemid; isiksuse probleemid: ebakindlus, tahtejõuetus, otsustusvõimetus jne.; negat. seisundid: ärevus, stress, väsimus, apaatsus jne.
HIND
kuni 1,5 tundi 50€
1,5 – 2,5 tundi 80€

Deva Shanti

TÖÖ ENERGIATEGA (ALLASURUTUD EMOTSIOONIDEST VABANEMINE)
PERSONAALNE MEDITATSIOON
SELJA-JA KAELA MASSAAŽ
45 min 45€

Vairagya

–Mindfulness seanss / Mindfullness
– Selja-ja kaelaprobleemid/Back and neck problems
– India näo-ja peamassaaž / Indian face and head massage
– Ayurenergeetika / Ayurenergetics
– Holistiline massaaž / Holistic massage
– Refleksoloogia / Reflexology
– Raku integratsioon (Core Integration)
– Kätega tervendamine / Healing with hands
– Energeetiline massaaž jne. / Energetical massage
HIND
1 h = 120 eur
1,5 tundi = 150€
(vajadusel lisandub tõlge 1,5 tundi = 15€)

Kimaya Carvalho

“NATURALIFT” – loomulik näo noorendamise massaaź,

ENERGIA TASAKAALUSTAMINE,

TOITES NAISELIKKUST – MASSAAŹ NAISTELE,

JAAPANI NÄOMASSAAŹ,

ENERGIA TASAKAALUSTAMINE JA TERVENDAMINE TŚAKRATES,

NAISELIKKUSE OLEMUS – NÕUSTAMINE,

TANTRA ENERGIA – INDIVIDUAALSEANSS,

TANTRA MEDITATSIOON PAARIDELE

1 h – 95 eur 1,5 tundi – 140€ (vajaduse tõlge inglise – eesti 10€)

 

Sudheer P. Niet

MEDITATIIVNE NÕUSTAMINE Meditatiivsel nõustamisel te avastate enda jaoks mediteerimise väärtuse ja jõuate endas kohta, kus näete selgelt iseenda nn „valupunkte“ ja leiate neile lahenduse.

ENESEHÜPNOOS SÜGAVAKS MEDITATSIOONIKS JA ISEENDANI JÕUDMISEKS Kasutades enesehüpnoosi võite muuta oma mõistuse enda sõbraks, kes toetab meditatiivset elu. Tundes vajadust liikuda probleemi juurest – kogu teadlikkuse juurde, rahulolematusest ja närvilisusest – sisemisse vaikusesse, murelikkusest – imetlusse, Enesehüpnoos on abiks selles. Te õpite lõdvestuma, vabanema minevikust ja austama ning armastama iseennast. Te saate praktilise vahendi oma igapäevaeluks, mis aitab teil saavutada kontakt oma sisemise vaikusega misiganes ajal te seda soovite. Kui teie mõistus kogeb mediteerimise väärtust, hakkab ta teiega koostööd tegema, aidates teid ära tunda ja nautida elu salapära.

ENESEHÜPNOOS PINGETEST VABANEMISEKS Sellel sessioonil kasutatakse hüpnoosi, et vabaneda pingetest ja lõõgastuda täielikult, sest hüpnoos võib muuta mõttetöö abistavaks sõbraks, toetades sisemist harmooniat ja rahu. Te avastate uuesti, mida olete koguaeg teadnud aga lihtsalt on ununenud: et ELU ON TÄIS ÜLLATUSI JA IMESID!

KÕRVALESTA NÕELRAVI Kõrvalesta nõelravi avastas Prantsuse arst, dr. Nogier, 1950 aastal. Seejärel registreeriti hiinlaste poolt. Nõelravis stimuleeritakse kõrvalestasid elektriliste impulssidega ja laseriga. See on väga turvaline, mitteinvasiivne ja regulaarne meetod. Sessioonid loovad väga sügava lõõgastuse, mille käigus toimub tervenemine.

OSHO NEO-REIKI Sudheer on Osho Reiki Meister. See on pehme, märkamatult tervendav meetod, mis loob meditatiivse avaruse. See on sisemine teekond, mis võimaldab teil liikuda sügavale iseenda tervendamise energiasse ja avada tundlikkuse, usalduse ja teadlikkuse. Seanssi hind: 1 h – 90 eur

Agni Bodhi

SÜGAV SELJAMASSAAŽ Leevendab valusid üla- ja alaseljas ning kaelas. Massaaž on tõhus ka peavalude puhul. JAAPANI NÄOMASSAŹ Seanssi hind: 1 h – 70 eur

Lahma

MEDITATIIVNE NÕUSTAMINE. 1h – 90 eur, 1,5h – 135 eur

PERSONAALSED JOOGAHARJUTUSED, mis sisaldavad jooga poose, hingamist, meditatsiooni ja mõnikord ja toitumisalaseid suuniseid. Andes juhised kuidas joogat / meditatsiooni tuua oma igapäevaellu. 1h – 90 eur, 1,5h – 135 eur.

Võimalus võtta nii eraldi seansina kui ka 3 seansist koosneva paketi (iga seanss on erinev, võimalus õppida iseenda jaoks sobivad tehnikaid, arvestades igaühe unikaalsust, soove ja vajadusi). Paketi hind: 230 eur.

JAAPANI NÄOMASSAAŽ. Võimas ja tugev aga samal ajal pehme viis näonaha hoolduseks. See põhineb Ida-Aasia meditsiinil ja traditsioonilisel jaapani massaaži tehnikal. Tehnikad on hõlpsad ja efektiivsed ning neid on lihtne edaspidi igapäevaelus kasutada : vabastada nende abil näolihastes tekkinud pingeid, parandada vereringlust, avaldada mõju väikestele kortsudele näos ja hoida näonahka nooremana. Pärast seanssi on näonahk nähtavalt värskem ja noorem. 1h – 70 eur, 1,5h – 105 eur.

HÜPNOOSI SEANSID 1h – 90 eur, 1,5h – 135 eur

Vatayana

Nõustamine Osho Neo-Taro kaartide abil. Mida teha konkreetsete probleemide puhul? Vatayana nõustab, Osho Neo-Taro kaardid annavad vastused ning näitavad suunda.

Anand Videh

AYURVEDA JOOGA MASSAAŹ AYUR tähendab “elu” ja VEDA tähendab “teadus” – Eluteadus. Vaimu, keha ja mõistuse harmoniseerimise kunst  AYURVEDIC massaaź on stimuleeriv sügav kudede massaaź, kasutades õli, et vabastada pinged lihastest ja liigestest. Joogal põhinevad venitused avavad keha ja võimaldavad “prana” (elujõul- ja energial) liikuda vabalt. See on kõige efektiivsem meetod vabastada blokeeringud ja lõdvestada lihased. See võib tuua tagasi keha voolavuse ja elujõu, leevendab kroonilised pinged, parandab vere- ning lümfiringlust ning suureneb teadlikkus vanadest harjumustest ja kinnihoitud mustritest kehas. See vähendab stressi ja lõdvestab pidevast mõttetööst. Seanssi hind: 1 h – 95 eur 1,5 tundi – 140€