Brenda Randroo-Oja (Deva Lokita)

Brenda Randroo Oja (Deva Lokita) on Osho Rahvusvahelise Meditatsioonikeskuse sertifitseeritud meditatsiooniõpetaja ning juhendab Osho meditatiivseid teraapiaid ja meditatsioone nii rahvusvahelises keskuses Indias kui ka Eestis.

Brenda on Osho meditatsioonijuhtide õpetaja ning Osho Meditatsioonikeskuse Eestis üks rajajatest. Ta on ka Kobido Jaapani näomassaaži ekspert ja enesehüpnoosi treener.

Ta õpetab meditatsioone, teadlikkuse tehnikaid ning meditatiivseid teraapiaid nii Eestis kui Indias. Tema õpilased on nii algajad kui ka juba kogenud mediteerijad. Tema õpetamistehnika sisaldab mitmeid meetodeid nagu OSHO Aktiivsed Meditatsioonid® ja Meditatiivsed Teraapiad® (sh OSHO Kundalini Meditatsioon®OSHO Dünaamiline Meditatsioon®OSHO Müstiline Roos®), Kobido Jaapani Näomassaaź, lõõgastamise ja teadlikkuse tehnikad, juhitud meditatsioonid.

Deva Lokita meditatsioonilugu algab muutuste soovist.

Brenda teadis, et tema elu on muutumas, kui ta külastas 2014. aastal India Pune OSHO Rahvusvahelist Meditatsioonikeskust. Suurim meditatsioonikeskus maailmas. Tema elutee nihkus juhtimise ja äri valkonnast hoopis teisele teekonnale.

“Me oleme saanud algse väljaõppe oma vanematelt ja ühiskonnalt. Niisiis võtame teadvustamatult kaasa nii nende elu eesmärgid kui ka nende väärtused: „Ole iga hinna eest edukas“, „ära lase seda kunagi lahti“, „jälgi alati visalt oma unistusi“ … Niisiis, me läheme pigem kellegi teise, mitte oma teed . Tegelikult täidame kellegi teise unistuse. See silmi avav teadvustus pani mind üha enam huvi tundma oma potentsiaali, minu tegeliku olemuse vastu ja kuidas elada sellele vastavalt. Ma teadsin, et kunagi tuleb aeg, mil ma jagan neid teadmisi ka neile, kes seda vajavad.

Mediteerimise abil avastas ta oma tõelise tee elus, mis viis isikliku ärkamiseni. Meditatsiooniõpetuse teekonna jooksul on ta töötanud paljude meditatsiooniekspertidega, nagu Veet Mano Wannaquot, Anil Chandwani ja Sudheer P.Niet. Lokita õpetab nii Eestis kui Indias. Nüüd on tal pikaaajaline kogemus mitme õppemeetodi alal ja lugematu arv õpilaste õnnelikke lugusid.

 Enamasti mõjutatud ja inspireeritud Osho meditatsioonitehnikatest on tema lähenemine mentorlusele leebe, kaastundlik, helde ja tõeliselt personaalne.

INDIVIDUAALSEANSID:

JAAPANI NÄOMASSAAŹ

Jaapani näomassaaź on kombineeritud traditsionaalsest Idamaade meditsiinist ning massaaźitehnikatest, mis loodi Jaapanis 15 sajandil.

Näomassaaź stimuleerib näo, kaela ja kogu keha vereringlust ning vabastab pinged, mis on kinni näo-, pea- ja kaelalihastes.

Massaaźi läbi saab noorendada näokudesid ja vähendada vananemise protsessiga kaasnevat mõju. Seda tehakse läbi närvisüsteemi ning stimuleerides vereringlust, parandades lümfisüsteemi, tugevdades ja toniseerides lihaseid, andes energiat ning toetades energia voolamist näos.

Massaaź parandab näo välisilmet ning lõdvestab kogu kehamõistuse süsteemi.

Jaapani massaź on tänaseks üks kõige efektiivsem kortsudest vabanemise meetod. Seda regulaarselt praktiseerides võimaldab nahal säilida kauem nooruslikuna, taastades naha endise sära.

Massaaži sisse kuulub ka kaela- ja peamassaaź ning tervele kehale energia andmine läbi käte ja jalgade.

Selle massaaźi filosoofiline aspekt seisneb füüsilise, emotsionaalse ja spirituaalse tervise tasakaalustamises.

Seansi hind: 75 eur

Võttes 7  järjestikust seanssi on ühe seansi hind 60 eur.

MEDITATIIVNE NÕUSTAMINE

Meditatiivsel nõustamisel te avastate enda jaoks mediteerimise väärtuse ja jõuate endas kohta, kus näete selgelt iseenda nn „valupunkte“ ja leiate neile lahenduse.

ENESEHÜPNOOS PINGETEST VABANEMISEKS

Sellel sessioonil kasutatakse hüpnoosi, et vabaneda pingetest ja lõõgastuda täielikult, sest hüpnoos võib muuta mõttetöö abistavaks sõbraks, toetades sisemist harmooniat ja rahu.

Te avastate uuesti, mida olete koguaeg teadnud aga lihtsalt on ununenud: et ELU ON TÄIS ÜLLATUSI JA IMESID!

KEHA JA MÕISTUSE HARMOONIA JA TASAKAAL

Suhelda kehaga, rääkida temaga, kuulata tema sõnumeid – on olnud tuntud praktika vanas Tiibetis. Tänapäeva meditsiiniteadus on alles nüüd hakanud tunnistama, mida müstikud on alati teadnud: et keha, mõistus ja hing on üks fenomen, omavahel sügavalt seotud. Mõistus saab mõjutada keha seisundit just nagu keha seisunud saab mõjutada mõistust.

Kasutades hüpnoosi saad taas ühenduse oma kehamõistusega, sõbrunedes temaga. Seejärel alustad tervendavat protsessi suheldes oma alateadvusega, olles ise sügavalt lõdvestunud. Lubades oma alateadvusel töötada sinu heaks, et tuua vajalikud muutused sinu ellu. Meetod on otseselt seotud autonoomses närvisüsteemis tasakaalu loomisega ning seda meetodit saab kasutada kõige jaoks kehas või mõistuses, mis on loomulikust tasakaalust väljas.

Osho soovis, et protsess sisaldaks hüpnootilisi sugestioone. Need sugestioonid mobiliseerivad sinu enesetervendamise energiad ja aitavad sind ennast kohelda kui oma parimat sõpra.

Seanss põhineb Osho meditatiivsel teraapial “Tuletades meelde unustatud keele rääkides oma KehaMõistusega”

Seansside kestvus on 1-1,5h.

1h – 60 eur

1,5h – 85 eur

Kogemuslugusid, artikleid ja uudiseid saab lugeda siit: https://devalokita.com/

Artiklid Brenda Randrooga (Deva Lokitaga)

GoodNews: MIDAGI HINGELE JA KEHALE! Deva Lokita tuleb meelde unustatud keelt oma kehamõistusega rääkimiseks Loe SIIT
GoodNews: Brenda Randroo: keegi pole meid õpetanud meid vaatama enda sisse, leidma ja tõestama midagi enda sees Loe SIIT

Eesti naiste jalgpallikoondise treener võttis minuga ühendust ja palus aidata meeskonnal stressi vähendada, kuna neil on mõne päeva pärast meistrivõistluste mäng ja nad peavad olema oma parimas vormis.

Tegin 2 päeva enne suurt mängu meeskonna ja treeneriga OSHO Kundalinil Meditatsiooni ning rääkisime pärast meditatsiooni totaalsusest ja sellest, kuidas olla mängus totaalne ja mitte üle mõelda.

Meeskond võitis meistrivõistluste mängud esimest korda ja nad saatsid mulle tänutäheks selle video. Totaalsus

Osho Dünaamiline Meditatsioon – tutvustab Deva Lokita