Toomas Kadarpik

OSHO nüüdisasegsed meditatsioonid ja teraapiad aitavad tänapäeva inimesel vabaneda varjatud emotsionaalsetest pingetest ja saada kontakti oma alateadvuses olevate probleemidega.
Kogu meie tervis sõltib tegelikult meie seisundist, mõju on küll aegalane aga kui seisund on pidev, on ka probleemid. Näiteks seostatakse sõltuvusi väga selgelt emotsionaalse seisundiga. Kui inimesel on väga hea olla ja ta on õnnelik, ei ole ta suure tõenäosusega ahersuitsegaja.
Tihti on aga probleemid ununenud väga sügavale alateadvusesse ja inimene pole lihtsalt ise teadlik, mis temaga toimub. Näitena võib siin tuua massilise magusa söömise, mida tehakse täiesti alateadlikult oma hetkeseisundi parandamiseks. Tõuseb dopamiin, korraks on parem tunne. Paarikümne aasta pärast aga elab meil 70000 diabeetikut, kellest enamus on just suures toitumise tagajärjel tekkinud tüüp 2 haigus.
Mina ise ei söö üldse magusaid asju, mulle ei maitse need, ei ole kateisi sõltuvusi. Lisaks teen massaaže, tegelen inimeste psüühiliste pingetega kehas ja selja ning kaelavaludega. Viimaseid saab õppida ka grupis või paaris, et kodus teineteist igapäevaselt aidata.
Õppinud olen, Indias, Eestis, Soomes, Itaalias. Teen ka igapäevatööd, mis on seotud
IT valdkonnaga, olen hariduse saanud Helsingi Ülikoolis.
Individuaalseansid:
Nõustamine,
Selja-ja kaela massaaź
1,5h – 35 eur