Chandini Sarita

sarita pilt

Seeda Randroo (meditatsiooninimega Chandini Sarita) on rahvusvaheliselt sertifitseeritud terapeut ja meditatsiooniõpetaja; psühholoog- nõustaja, psühhoterapeut.

Lõpetanud Tartu Riikliku Ülikooli psühholoogia erialal ja töötanud psühholoogi, psühhoterapeudina mitmeidkümneid aastaid. Lisaks õppinud 3 aastat Geštaltterapeutide väljaõppes ning 3 aastat Hiina Traditsioonilist meditsiini.

Ta on üks OSHO Meditatsiooni Tallinna keskuse loojatest ja lisaks on ta rajanud ka Eesti Meditatsiooni Kooli.

2006 aastast algas Sarita isiklik meditatisoonitee. Tänu pikale enesearengule, regulaarsele mediteerimisele ning paljudele kursustele, omab Sarita täna sügavaid isiklikke kogemusi erinevaist teadvuse seisundeist.

SARITA ERASEANSID

Täna saab tulla Sarita vastuvõtule erinevate psühholoogiliste probleemidega, samuti aga ka sooviga õppida mediteerima või tulles meditatiivsetesse teraapiatesse, vabastada endas minevikuhaavu, takistavaid mõtte- või käitumismustreid, aga samuti ka tervendada oma keha alateadvuse tasandil.

Igat olukorda on võimalik lahendada, leevendada, kujundada ümber. Vahel on elus nii keeruline hetk või pikaajaliselt veninud lahendamatus, et on vaja kellegi toetavat abi edasiliikumiseks. Mõnikord piisab vähesest, et muuta oma olukorda, ning tunda end paremini. Vahel on väga vaja vabastada, saada endast välja, tugevad emotsioonid, valu, hirm jm.

Ei ole vaja jääda ootama, et millal enam ei suuda… Tõsi on, et mida kiiremini probleemi lahendama hakatakse, seda kergemini ja rutem see ka laheneb. Vanad asjad võivad võtta kaua aega.

Sel põhjuse julgustan Sind võtma minuga ühendust niipea, kui oled märganud, et rahulolematus varjutab su päevi ning kõik ebameeldiv püsib justkui samana, muutumatuna või su elu on täis rutiini, mis viib minema su rõõmu….

MILLISTE PSÜHHOLOOGILISTE PROBLEEMIDEGA PÖÖRDUDA?

ärevus, hirm, madal enesehinnang, depressioon, rahulolematus, sõltuvus, üksildus, lootusetus, suhtlemisprobleemid või – raskused, konfliktid iseendaga, teistega, perekonnaga; läheduse puudus, armukadedus, vanemlikud oskused, lahutus jne. Tule ka siis, kui sa ei tea, mida elus tahad teha.

SEANSSIDE LOETELU:

psühholoogiline nõustamine
meditatsiooni õpe, individuaalmeditatsioonid
töö alateadvusega
enesehüpnoosi seansid
keha ja meele tasakaalustamine
teraapiad
energeetiline töö
emotsionaalne vabastamine
jaapani näomassaaž

NB! mõned seansid on võimalikud ka online vahendusel. Küsi infot.

 

VAATA JA TUTVU:

ERASEANSSIDE KOGEMUSVIDEOD :

Kai kogemuslugu meditatsiooni seansilt

Eha kogemuslugu meditatsiooni seansilt

Tiina kogemuslugu Jaapani näomassaaži seansilt

ARTIKLID:

ajakirjas “Tervendaja” “Uskudes meditatsiooni tervendavasse väesse”

ajakirjas “Sport” “Kuidas meditatsioon aitab leida meelerahu”

ajakirjas “Müstilised lood” “Seeda Randroo rännakud sisemaailmas”

TV SAATED:

Sarita Maatriksi saates “Hirm”, 1 osa

Sarita Maatriks “Hirm” 2 osa

Meditatsioonilaagrid, meditatsiooni õpe. Milleks mediteerimine?

TV SAADE: EESTI MEDITATSIOONI KOOL JA MEDITATSIOONID / Tallinna TV