Agni Bodhi

Agni2

Agni Bodhi on Osho Rahvusvahelise Meditatsioonikeskuse poolt sertifitseeritud massöör ja mitmete Osho meditatsiooni tehnikate õpetaja.

Agni Bodhi on Veet Mano õpilane alates aastast 2005.aastast. (Veet Mano on töötanud seljaprobleemidega üle 10 aasta ja ta on arendanud välja hulga spetsiifilisi tehnikaid üla- ja alaselja tervendamiseks.)

Agni Bodhi läbis 2006. aastal Veet Mano käe all kursuse „Core Integration“ ehk „Sügav terviklikkus“ mis hõlmab sügavalt tervendavaid teraapiatehnikaid. Sellest hetkest alates on Agni rännanud Venemaal koos Veet Manoga, võttes osa erinevatest meditatsiooni seminaridest ja teraapia töötubadest, töötades nii Mano tõlgina, massöörina kui ka teraapiate juhendajana.

Aastatel 2009 kuni 2014 on ta Osho keskuses Punes praktiseerinud transformatiivset meditatsiooni ja teraapiaid. Viimastel aastatel on ta läbinud mitmeid treeninguid alates klassikalisest massaazist lõpetatdes erinevate Reiki ja Aura-Soma massaazitehnikaid käsitlevate kursustega.

Aastal 2010 läbis ta ka „Jaapani näomassaazi“ kursused.

Seanssid:

  1. Sügav seljamassaaž leevendab valusid üla- ja alaseljas ning kaelas. Massaaž on tõhus ka peavalude puhul.
  2. Jaapani näomassaaž
  3. Näomassaźi kursus:

Kasutatades lõõgastavaid tehnikaid ja meditatsioone, õpitakse hoolitsema oma näo ilu eest. Tehnikad on hõlpsad ja effektiivsed ning neid on lihtne edaspidi igapäevaelus kasutada : vabastada nende abil näolihastes tekkinud pingeid, parandada vereringlust, avaldada mõju väikestele kortsudele näos ja hoida näonahka nooremana.