Vatayana

VATAYANA on juhendaja Osho Rahvusvaheliset Meditatsiooni Keskusest, Punes, kus on ta töötanud juba üle kahekümne aasta, viibides seal ka siis kui Osho oli veel elus. Vatayana on kõikide, üle maailma paiknevate Osho keskuste koordinaator, juhendades Osho meditatiivseid teraapiaid ja meditatsioone.

Samuti koolitab ta välja meditatsioonijuhte, korraldab töögruppe ja Osho festival.

Oma elukutselt on Vatayana ravipedagoog, õppinud ning sündinud Saksamaal.

Vatayana on külastanud Eestit ja viinud siin olles läbi kursusi “Meditatsiooni sügavus” ning “Meditatsioonijuhtide väljaõpe”. Kursustel osalejad on kirjeldanud teda kui väga sooja ning kogenud juhendajat, kes suudab oma kogemusi ja teadmisi väga lihtsalt edasi anda, luues õhkkonna väga vabaks ning kursuse veelgi sügavamaks.

Sel korral viib Vatayana siin olles läbi Osho meditatiivset teraapiat “No-Mind”, mis on väga võimas protsess, et puhastada mõistust kõigest ebavajalikust (sundmõtted, pidev analüüs jne). Lisaks juhib ta ka nädalavahetusel toimuvat kursust “Teadlikkuse oskus ja rõõm”, kus me avastame oskuse tuua meditatsiooni ja rõõmu enda igapäevaellu. Läbi erinevate Teadlikkuse tehnikate, mis on loodud Osho poolt, et muuta oma elu- ja töökvaliteeti.

Vatayana pakub ka individuaalseansse; meditatiivne nõustamine ning nõustamine Osho Neo-Taro kaartide abil.