Meditatsiooni õpetaja väljaõpe + meditatsiooni õpe iseendale / algus 28.sept, 1x kuus L-P / 2 SERTIFIKAADI ÕPE (1 rahvusvaheline)

0

Eesti Meditatsiooni Kool pakub ainsana Eestis MEDITATSIOONI ÕPETAJA VÄLJAÕPET. Õppima saavad tulla ka need, kes soovivad AINULT ISEENDA JAOKS MEDITATSIOONI PÕHJALIKULT ÕPPIDA. Üle 100 inimese on juba selle kursuse läbinud.

See aastane meditatsiooni kursus, mille õppekava vastab riiklikule õppekava standardile, on üks väheseid omataolisi ka kogu Euroopas.

NB! Kuna tegu on ainukordse põhjaliku meditatsiooni õppega, siis annab kool võimaluse samadel alustel ja tingimustel tulla samasse õppegruppi õppima LISAKS KA KÕIGIL NEIL, KES SOOVIVAD AINULT ISEENDA JAOKS MEDITATSIOONI PÕHJALIKULT ÕPPIDA ja ei plaani (vähemalt esialgu) seda teistele õpetama hakata.

28. septembril alustab juba 10. õppegrupp oma õpiteed.
Õppetöö toimub 1 kord kuus, tavaliselt L – P.
Osalejaid on alati üle Eesti, samuti Soomest.

Kursuse läbimine annab KAKS SERTIFIKAATI:

1. Meditatsiooni õpetaja tunnistus ja
2. rahvusvaheline sertifikaat, mis annab ÕIGUSE juhendada OSHO aktiivseid meditatsioone@ kõikjal maailmas

 

Õppekava sisaldab 365 akadeemilist tundi teoreetilisi ja praktilisi kogemusi:

1. põhjalikke teadmisi meditatsiooni olemusest ning seostest inimpsühholoogiaga ehk kuidas me hoiakud, mõtlemine, emotsioonid, ego takistavad meditatsiooni jõudmist ning mida saab selleks siiski teha; mis vahe on mindfulnessil ja meditatsioonil; kuidas on seotud armastus, usaldus, vabadus meditatsiooniga, mida tegelikult tähendab meditatsioon jne.
2. õpime ja teeme läbi väga palju erinevaid meditatsioone, et saaks tekkida sisemised isiklikud tarkused, millele toetades on kindel tunne peale lõpetamist oma meditatsiooni gruppides (või eraseanssidel) teisi õpetama hakata. Teiste õpetamine ei ole kohustuslik, kes õppisid iseenda jaoks vaid ning õpetama hakata ei soovi.

Kogu põhjalik programm, ajagraafik jm on Eesti Meditatsiooni Kooli kodulehel: www.eestimeditatsioonikool.ee

Kogu õppeaasta tekitab isisiklikus elus palju positiivseid ja üllatavaid muutusi. Ühine kõigil on see, et väheneb väga palju erinevaid hirme, väliskeskkond ei avalda enam sellist mõju, tekib juurde palju enesekindlust ja usaldust. Lisaks tekib igaühel veel erinevaid elumuutusi.

Õpetaja: 

Chandini Sarita, rahvusvaheliselt sertifitseeritud terapeut ja meditatsiooni õpetaja, Eesti Meditatsiooni Kooli rajaja ja juht, OSHO Eesti Meditatsiooni keskuse üks rajajaid ja juhte.

Chandini Sarita (Seeda Randroo) meditatsioonitee on kestnud 16+ aastat, millest 9 aastat on õppinud ta meditatsiooni Indias – meditatsiooni sünnimaal, OSHO Rahvusvahelises Meditatsiooni Keskuses Punes, olles seal ise ka juhendaja.

Tänaseks omab Sarita palju sügavaid isiklikke kogemusi erinevaist teadvuse seisundeist ja meditatsiooni protsessi sügavat mõistmist.

Täpne info (teemad, sertifikaadid, ajagraaafik, kogemusvideod jne) on Eesti Meditatsiooni Kooli kodulehel: www.eestimeditatsioonikool.ee

Registreerumine on juba hoos! Selleks kirjuta:  meditatsioonikool@gmail.com

Kohtade arv on piiratud

Kui Sulle meeldib sügavaid meditatsiooni alaseid kogemusi saada, mis muudavad Su elu rõõmsamaks ja kergemaks või soovid elus midagi uut teha –  alustada tegevust meditatsiooni õpetajana (või pakkuda endale midagi teistsugust oma põhitöö kõrvale), siis oled väga teretulnud õppima!

Leave A Reply