Sudheer P.Niet

 

Sudheer P. Niet on pikaajaliste kogemustega juhendaja ja õpetaja. Üle 35 aasta on Sudheer aidanud sadu inimesi. Tehnikad, mida ta õpetab, võimaldavad saada teadlikumaks iseendast ja kõigist eluaspektidest, nautida ja tunda rõõmu igast päevast ja elada totaalsusega, minna sügavale meditatsioonis ja lõõgastuda ka pingelistes olukordades.

Sudheer viib läbi kursusi üle kogu maailma: USA-s, Inglismaal, Hispaanias, Hollandis, Hiinas, Jaapanis, Indias.

Sudheeri õpetaja oli Osho, kes on nn meie aja Buddha, kes arendas välja teaduse transformatsiooniks tänapäeva inimesi jaoks. Sudheer on paljude Osho poolt väljatöötatud meditatiivsete-teraapiate juhendaja: Osho Meditatsiooni Treening, Osho Müstline Roos, Osho No-Mind, Osho Uuesti Sündimine. Samuti ka Vipassana, Zazen, Osho-Zen, Enesehüpnoos sügavaks meditatsiooniks ja iseendani jõudmiseks ning Sisemised oskused tööks ja eluks (kursus mis aitab tuua teadlikkuse ja meditatsiooni teie igapäevaellu).

Enesehüpnoosi treeningprogrammi läbis Sudheer Dr. Brian Alman juures (Milton Erickson, M.D (kaasaegse hüpnoosi isa) õpilane).

Ta õppis NLP-d ja Hüpnoosi Hollandis H. Hoenderdosi juures, kes õppis koos Richard Bandler`iga ( NLP (Neuro-Linguistic Programming) looja).

Viimased 20 aastat, on Sudheer kuulunud Osho Rahvusvahelise Meditatsiooni Keskuse juhatusse, kus külalised saavad vahetu kogemuse elamisest kogu teadlikkusega, lõõgastusest ja elu pühitsemisest nagu „‘Zorba the Buddha’.

Viimased 2 aastat on Sudheer olnud õpetaja ja juhendaja OSHO Sammasati projektis.

Projekt, mis aitab inimestel mõista elamist totaalselt ning aitab ülesaada surmahirmust. Tulla toime leinaga, oma lähedaste surmaga ja toetada oma lähedasi, kes on raskelt haiged või suremas.

Sudheeri kursustel OSALEJATE TAGASISIDE 

Sudheer on juhendaja ja inimene, kes on täis armastust, rahu, headust, kaastundlikkust, tarkust ja ta jagab seda teistega.

Ma olen tõeliselt nautinud kõiki tema kursusi, kus ma olen osalenud. Ma olen saanud palju praktilisi nõuandeid, mida ma olen saanud oma ellu tuua.

Ta on õpetanud mulle kuidas olla rohkem hetkes, tuues erinevaid näiteid mis iganes tegevuste kohta (söömine, mängimine oma lapsega jne). See oli täielik pöördepunkt mu elus; õppida olemist ja elamist hetkes.

Veel enam Sudheer andis mulle maitse teadlikkusest. Mis tähendab olla teadlik iseendast ja teistest. Kuigi tunnen, et mul on veel pikk tee minna aga ta aitas mul alustada seda teekonda ja see on Suurepärane!

Õppisin temalt oskused, mis on niivõrd väärtuslikud mu igapäevaelus: oskus kuulata ja rääkida läbi oma südame, saades teadlikuks erinevusest mis on kuulata läbi oma mõistuse ja mis on kuulata läbi oma südame.

Kõige suurem muutus, mis minus toimus, osaledes Sudheeri kursusel “Tantra elu ja surma kohta”,oli see, et minu hirm intiimsuse ees kadus….Ma olen niivõrd tänulik selle üle! Ma saan nüüd olla lähedane teistega tunduvalt sügavamal ja tähendusrikkamal tasemel.

Sudheer on juhendaja, kes mis iganes kursust ta teeb, ta tuleb alati oma südamest, tuues armastust ja pöörates oma totaalse tähelepanu osalejatele.

Minu sügav austus, tänu ja tänulikkus temale! (Katrin)

——————————-

On suur rõõm olla Sudheeriga. Ta toob unikaalse meditatsiooni kvaliteedi, mis tundub olevat niivõrd sügav, õrn ja lihtne, et täidab kogu ruumi ja kõik, kes selles ruumis on. Tal on suurepärane huumorimeel ja võime juhatada meid sügavasse kohta, kus arusaam ja transformatsioon saavad juhtuda justkui iseenesest (Brooke)

——————————-

Sudheer on väga kogenud juhendaja, ta on tõeliselt autentne ja loob keskkonna, kus osalejad tunnevad ennast turvaliselt ja hoitud. Sudheer jagab enda kirge ja entusiasmi oma töösse koos soojuse ja huumoriga. Ta on suurte teadmiste ja kogemustega ja inspireerib osalejaid usaldama ja tunda kindlust tema kui juhendaja rolli suhtes. Sudheer julgustab kursusel vabalt jagama oma tundeid ja mõtteid, lubades tugevat toetuse tunnet selles grupis. Ta samuti tunnustab ja väärtustab iga osaleja panust väga hoolival viisil, mis toob välja parima selles osalejas.   Sudheer juhendas meid hoidmaks kursuse struktuuri ja eesmärki õrnal ja paindlikul viisil ja tõi endaga palju südamlikkust, rõõmu ja naeru (Maggie)

———————————–

Ma olen kogenud mitmeid Sudheeri kursusi, kus käsitletakse ka väga keerulisi teemasid ja ka osalejatega, kes pakuvad mitmeid väljakutseid. Minu jaoks on tema põhiline omadus see, et ta on alati kontaktis enda olemusega, oma sügava meditatsioonikogemusega. See on tema vundament ja tal on samuti väga terav mõistus, soe ja avatud süda ja tugev, rahulik, meditatiivne kohalolek. Ta ei luba oma egol vahele segada.

Ta on samuti fantastiline suhtleja / õpetaja andmaks edasi Osho tarkust ja meditatsiooni- ning lõõgastusetehnikaid väga lihtsal ja mõistetaval viisil. (Gillian)

———————————

Sudheer on inimene, kellel on uskumatu soe ja puhas aura. Kui ta on ruumis siis öeldes isegi mitte ühtegi sõna, temast kiirgab positiivseid laineid.

Ta inspireerib ja juhendab meid sellel spirituaalsel arengu teel oma positiivse energiaga. Ta on näidanud läbi iseenda südame ja kogemuste, et spirituaalne elu ja isetu maailmavaade on võimalikud kõikidele.

Sudheer on fantastiline õpetaja ja samal ajal väga sõbralik ja lihtne, mis teeb temast veelgi fantastilisema. (Anne)

——————————-

Osalesin Sudheer P.Niet kursusel “Enesehüpnoos sügavaks meditatsiooniks”. Tema kohalolek juhendajana avas ka mind nägema iseennast sügavamalt. Emotsioone, mõistust, taju ! Kuulasin kursuselt kaasa saadud enesehüpnoosi plaati igal hommikul, nelja kuu vältel. Ma üllatusin, kui mõjuv võib olla vaadelda iseennast.  Minus toimusid muutused. Kehaliselt võtsin kaalust maha, hingelt muutusin rõõmsameelsemaks, vaim muutus tugevamaks. Olen muutunud paremaks inimeseks. Lubasin oma ellu avardumist.

Sudheer on väga inspireeriv ning tema õpetused kuidas kuulata mis on sõnade taga, näha nähtamatut, on mind väga palju aidanud.

Ta on väga karismaatiline juhendaja, kes oskab kogeda elu väärtust ja jagada teistega oma sügavaid teadmisi / tunnetust.  Tal on mida teistega jagada! (Mari)

——————————

“Enesehüpnoos sügavaks meditatsiooniks” kursus oli üks kõige meelivaimaid rännakuid, mida inimene kunagi võiks ettekujutada või endale võimaldada. Ma rändasin sügavale iseenda sisse – vaikusesse ja tasakaalu. Ma tundsin end niivõrd hästi, turvaliselt ja rahulikuna seal. See teekond andis mulle selge arusaama kuivõrd palju me hoiame ennast mõttetus tegevuses – alati tehes midagi, kiirustades kuhugi, kuigi mitte piisavalt arusaades kuhu ja milleks – lihtsalt, et täita lüngad, põgenedes iseenda eest. Selle asemel, et olla ühenduses enda tõelise olemusega ja veeta kvaliteetaega seal. (Jana)

—————————

Sudheer on juhendaja, kellel on suur teadlikkus. Tema kursustel osalemine on võimaldanud mul kogeda, mis tegelikkuses teadlikuks saamine tähendab ja seda ka enda elus rakendada nii õppides tundma iseennast kui ka suhetes teiste inimestega. (Ülle)

Video, kus Sudheer P.Niet kirjeldab kursust “Enesehüpnoos sügavaks meditatsiooniks” – https://www.youtube.com/watch?v=5Sg3tzD04Xk

Video, kus Sudheer P.Niet kirjeldab kursust “ZEN Puudutus” – https://www.youtube.com/watch?v=fUbVuQpVEsg

Video, kus Sudheer P.Niet kirjeldab kursust “Elamise ja Suremise Kunst: OSHO Bardo” – https://www.youtube.com/watch?v=GqzcPkoanZw

Intervjuu Sudheer P.Niet’iga, aprill 2015 a. – http://www.goodnews.ee/eksklusiivne-loe-intervjuud-tutvumisohtu-vaimse-juhendaja-sudheer-p-nietiga-juba-homme

Video, kus Sudheer P.Niet räägib kursusest “Tantra elu ja surma kohta” – mis toimus Aprill 2015 – https://www.youtube.com/watch?v=sGtwBFQ9siI 

INDIVIDUAALSEANSID: 

MEDITATSIOONI NÕUSTAMINE

Mis on meditatsioon, millist meetodit kasutada soovides meditatsiooniga alustada, milline meetod on teie jaoks sobiv. Meditatsioon ning meditatiivsus, meditatsiooniseisundisse jõudmine ning seisundis püsimine. Vaatame koos kuidas saame aidata, et minna sügavamale ja tuua meditatsioon teie igapäevaellu.

ENESEHÜPNOOS PINGETEST VABANEMISEKS

Sellel sessioonil kasutatakse hüpnoosi, et vabaneda pingetest ja lõõgastuda täielikult, sest hüpnoos võib muuta mõttetöö abistavaks sõbraks, toetades sisemist harmooniat ja rahu.

Te avastate uuesti, mida olete koguaeg teadnud aga lihtsalt on ununenud: et ELU ON TÄIS ÜLLATUSI JA IMESID!

KÕRVALESTA NÕELRAVI

Kõrvalesta nõelravi avastas Prantsuse arst, dr. Nogier, 1950 aastal. Seejärel registreeriti hiinlaste poolt. Nõelravis stimuleeritakse kõrvalestasid elektriliste impulssidega ja laseriga. See on väga turvaline, mitteinvasiivne ja regulaarne meetod. Sessioonid loovad väga sügava lõõgastuse, mille käigus toimub tervenemine.

OSHO NEO-REIKI

Sudheer on Osho Reiki Meister. See on pehme, märkamatult tervendav meetod, mis loob meditatiivse avaruse. See on sisemine teekond, mis võimaldab teil liikuda sügavale iseenda tervendamise energiasse ja avada tundlikkuse, usalduse ja teadlikkuse.