Anil Chandwani

Anil Chandwani 

https://www.linkedin.com/in/anil-chandwani-9230b634/

Rohkem kui 24 aastat kogemust meditatsiooni õpetajana ja ettevõtjana on andnud Anilile unikaalsed oskused õpetada kuidas läbi mediteerimise saab kasvatada edukust ning luua väga hea majanduslik kindlustatus. Tema mitmekülgne taust ja kogemused mediteerimisel ning ettevõtluses võimaldab tal aidata ja nõustada inimesi iseenda avastamise rännakul, mis aitab saada sügavama arusaama teemadest mis on hetkel aktuaalsed ja millega silmitsi seistakse.

Tema õpetused on mitmekülgsed ja unikaalsed, hõlmates mitmeid erinevaid tehnikaid ning võimaldades ma õpetustest kombineerida erinevaid praktikaid, arvestades igat indiviidi, gruppi või seanssi, mida ta pakub.

Anilil on põhjalikud teadmised ja kogemused NLP (Neuro-Linguistic Programming), Kliinilise Hüpnoosi, Hingamise ja Mindfulness tehnikate ning Meditastioonitehnikate alal ning omab vastavaid sertifikaate.

Anil on OSHO Rahvusvahelise Keskuse juhatuse liige. OSHO Rahvusvaheline Meditatsioonikeskus on hetkel suurim enesearengu ja meditatsioonikeskus kogu maailmas.

Anili unikaalne õpetusviis aitab näha ja aru saada meie endi harjumustest ning käitumismustritest, allasurutud emotsioonidest, mis meid piiravad ning jõuda lahenduseni, selguseni kuidas nendest vabaneda.

Anil on töötanud individuaalselt inimestega ning juhendanud kursusi nii eraisikutele kui ettevõtetele üle kogu maailma sh USA, Hiina, Venemaa, Vietnam, Türgi, India ja mitmetes Euroopa riikides.

Osalejate tagasiside:

“See oli nii tugev päev täis imesid ning sõnumeid minu jaoks ning palju minna laskmisi…Ma olen nii tänulik selle eest…”Elham

“Õppisin mitmeid võimsaid vahendeid, et muuta negatiivseid mustreid oma mõistuses” Pashyo

“Ma ei ole kunagi saanud niivõrd põhjalikku arusaama meditatsioonist kui ma sain täna Anililt!” John

INDIVIDUAALSEANSID:

Hind: 90 min – 180 eur (soovi korral tõlge eesti keelde. Tõlke eest lisaks ei ole vaja maksta)

Hüpnoos

Mida lõdvestunumad me oleme seda paremini me ennast tunneme ja mida paremini me ennast tunneme seda lõdvestunumad me oleme.

Meie igaäevaelu põhineb paljuski hüpnootilistele, transi laadsetele reageerimistele, mida juhib meie alateadvus, piirates meid uskumustega, mida õppisime oma lapsepõlves. Tegelikkuses meie mõistus on transs. Muutes selle protsessi vastupidiseks, saame lubada endal lasta lahti nendest valedest uskumustest – mis on Osho Dehüpnoosi aluseks.

See lähenemisviis annab meile võimaluse laiendada oma valikuid, lubades meil vastata olukordadele uuel, rohkem avatumal ja paindlikkumal viisil. Liikudes seejärel enesehüpnoosi saame seda protsessi kohaldada kõikidele osadele meie elus ning eelkõige meditatsiooni. See on suurim vahend.

Hüpnoos ja NLP on väga kasulikud tegelemaks sh:

mitte soovitud käitumismustritega,

füüsiliste sümptomitega, peavalud jms,

allergiliste reaktsioonidega,

suhteprobleemidega,

söömishäiretega,

mitte soovitud uskumustega

ja paljud muude muredega.

Hüpnoteraapia aitab sind saada ühendust sinu peidetud resurssidega ning leida lahendused erinevatele probleemidele.

Sinu alateadvuses on kõik võtmed sinu transformatsiooniks.

Hüpnoos ja NLP aitavad sind luua sellise elu nagu sa soovid mitte sellise elu, mille oled sa pärinud.   

Hüpnoos Lõdvestumiseks

Me kasutame hüpnoosi, et minna sügavamale lõdvestumise seisundisse, sest hüpnoos saab muuta mõistuse kasulikuks sõbraks, toetades sisemist harmooniat ja rahu.

Sa avastad uuesti selle, mida oled koguaeg tedanud aga lihtsalt unustanud: et elu on täis üllatusi ja imesid.

Enesehüpnoos Meditatsiooniks

Osho räägib hüpnoosi kasulikkusest spirituaalses arengus:

“Kui on raskused ükskõik mis probleemide puhul siis saab läbi hüpnoosi sisestada, “Sul ei ole seda probleemi. See teema on lihtne lahendada ja sul on piisavalt intelligentsi, et seda mõista. Ja inimene hakkab käituma teisiti alates järgnevast päevast – see jõudis tema alateadvusesse.”

Spetsiaalselt mediteerimiseks:

“Sa mediteerid aga see ei õnnestu. Sul ei õnnestu vaadelda; sa kaod ära oma mõtetesse, sa unustad vaatlemise. Sulle meenub hiljem, “Ma pidin vaatlema aga ma olen kadunud oma mõtetesse.”

Hüpnoos saab sind aidata; ta saab eraldada vaatleja mõttetegevusest.

“Spirituaalses arengus ma ei tea ühtegi teist nii olulist vahendid kui hüpnoos.”

Enesehüpnoosi väljaõpe

Osho räägib kuidas enesehüpnoosi valdamine annab sulle niivõrd võimsa vahendi sinu enda transformatsiooniks:

“Päev, millal saad hüpnotiseerida ennast on suurepärane päev; midagi väärtuslikku on saavutatud. Siis sa saad teha imesid sellega, iseenda jaoks,”

Suurim väärtus on mediteerimisel:

“Enesehüpnoos peab olema mediteerimise teenistuses; see on tema suurim kasulikkus. Aga ta saab olla kasulik tervisele, elada pikka elu, armastuses, sõpruses, sisemises julguses. Kõik, mida sa soovid, enesehüpnoos saab selles aidata. Ta saab hajutada sinu hirmu tundmatuse ees, ta saab hajutada sinu hirmu suremise ees, ta saab sind aidata ettevalmistada olemaks üksi, vaikuses, rahus. Ta saab muuta meditatsiooni sinu 24 tunni osaks. “

Eelmised Elud

Mõned meie käitumismustrite ja füüsiliste valude juured on meie eelmistes eludes. Nad võivad takistada meil elada oma potentsiaalile vastavalt selles elus.

Järgides Osho juhiseid sellel seansil, me toetame ja saadame sind sellel rännakul tagasi ajas. Uuesti läbi elades eelmisi elusid ja energia saab loomulikult voolata ning olla sinu jaoks kättesaadav siin ja praegu.

Uus arusaam avaneb sinu praeguses elus.

Hingamistehnika

KAS ÜKS – VÕI MITMED NENDEST ON TUTTAVAD SULLE? KUI JAH SIIS ME SAAME AIDATA:

Ma tahan lihtsalt sügavalt hingata.

Mul on kaela- ja õlavalud, mis kuidagi ei lähe paremaks.

Ma ei saa piisavalt õhku – mul on rinnakus pinge.

Ma tahan õppida olla siin ja praegu.

Ma ei saa magada.

Ma tunnen, et olen kinni kuskil.

Mul on alaseljavalud, millele ei ole leidnud lahendust.

Mul on refluks või kõhukinnisus.

Mul on vaagnapõhjaga probleemid.

Ma tunnen pidevalt ennast ülekoormatud.

Ma tean, et minu organism on happeline ja mul on probleemid seoses infektsioonidega või immuunsüsteemis.

On hetki, kus ma pean hoidma tagasi pisaraid.

Ma ei saa peatuda; nii raske on paigal püsida kuigi ma tunnen end väsinult.

Ma tahan õppida kuidas olla oma kehaga kontaktis.

MIDA OODATA

Sa saad väga täpse baasi koos funktsionaalse hingamistestiga (BIQ), mis annab sulle täpse informatsiooni kui hästi sa hingad ja kuidas see mõjutab sinu keha ja mõistust. Sa õpid kuidas parandada oma hingamist, tugevdada oma hingamislihaseid ja õppida lühikest “kiire lõdvestumise” hingamistehnikat, mida sa saad kasutada igapäevaselt. See on intensiivne, dünaamiline protsess kus sa tunned koheselt

Sisemine Tegevjuht

Ettevõtjate Enesejuhtimine ja Zen Organisatsiooni töötuba.

Seanss võib toimuda nii individuaalselt kui ka ettevõtte sisese koolitusena.

Võttes ühenduse oma Sisemise Tegevjuhiga: luues intelligentne töö-elu tasakaal vaatamata kõrge profiiliga positsioonile ja 24/7 tööajale, kasutades lihtsaid kuid efektiivseid teadlikkusetehnikaid. Spetsiaalselt loodud tänapäeva ülepingutavale mõistusele ning stressirohkele kehale.

Meditatiivne enesejuhtimise lähenemine aitab sul taas avastada oma sisemised ressursid ning sellest tulenevalt optimeerida oma võimekust regenereerima iseennast. Tulemuseks on märgatavalt suurem jõudlus igal tasandil. Füüsilise ja kognitiivse võimekuse tõusu ning paranenud sooritust saab kogeda nii professionaalses kui eraelus. Ressursside aktiveerimine, taaselustamine ja sisemine tasakaal viivad parema võimekuseni, efektiivsema soorituseni ning võimaldavad toime tulla stressiga.Teadlikkus ja enesejuhtimine on uks sisemise tervise ning heaolu juurde.

————————————

With over 24 years of experience as a meditation mentor and entrepreneur, Anil possesses unique skills in his ability to bridge meditation with money and the market place. His diverse background of meditation and serial entrepreneurship makes it easy for people to connect with him and enter a space of self- exploration and journey that helps them to deepen their understanding of the issues at hand and self. In an experiential, playful and safe way you get a chance to explore your “individuality” and your natural capacity for calm, clarity and creativity that is rooted in stillness and silence.

Along with NLP (Neuro-Linguistic Programming) and Clinical Hypnosis certifications, Anil is also trained in Breathe, Mindfulness and the revolutionary OSHO Active Meditation techniques. He weaves different ways of facilitating, and teaching that becomes unique to each individual, group or session that he offers. You leave feeling more calm and connected with yourself, and with the source within for deeper fulfillment and joy.

Anil has facilitated courses and meditations for individuals, corporations, and universities across the globe including USA, China, Russia, Vietnam, Turkey, India and several countries across Europe.

What people are saying about this course:

*That was such a strong day full of wonders and messages for me and lots of letting go …I am so grateful for all…  Elham

*Got some powerful tools to transform the negative chatter in my mind – Pashyo

* I never had this kind of profound understanding of meditation as I got from Anil today! – John

INDIVIDUAL SESSIONS

Price: 90 min – 180 eur

Hypnosis

The more relaxed we are, the better we feel, and the better we feel, the more relaxed we are. As we allow this natural, “virtuous circle” to unfold, the unconscious parts of our mind can take advantage of this relaxation and become re-integrated into our life.

Already much of how we live our lives is based on hypnotic, trance-based reactions, dominated by unconscious, restricting beliefs learned in childhood. In fact, mind is the trance. By reversing this process, we can allow ourselves to let go of these false beliefs – the essence of Osho Dehypnosis.

This approach gives us the possibility of expanding our options, allowing us to respond in new, open, more flexible ways. Moving into self-hypnosis, we can then apply this process to any part of our life and particularly, meditation. That is its greatest use.

Hypnosis for Life Issues

Hypnosis and NLP are very useful for:

unwanted behaviors

body symptoms, headaches etc.

allergies

relationship issues

eating disorders

unwanted beliefs

and many other issues

Hypnotherapy assists you to tap into your hidden resources and transform problems into solutions.

Your unconscious mind holds all the keys for your transformation.

Hypnosis and NLP help you to create the life you want rather than the life you inherited.

Hypnosis for Relaxation

We use hypnosis to deepen your relaxation, because hypnosis can turn the mind into a helpful friend, supporting inner harmony and peace.

You can rediscover what you have always known, but simply forgotten: that this life is full of surprises and wonders.

Self-Hypnosis for Meditation

Osho identifies the essential value of hypnosis for spiritual growth:

“Somebody who has some difficulty in any subject can be simply hypnotized and told, ‘You don’t have that difficulty. That subject is simple, and you have enough intelligence to understand it.’ And the man will start behaving differently from the next day –his unconscious got it.”

In particular, for meditation:

“You meditate, but you don’t succeed. You don’t succeed in watching; you get mixed up with thoughts, you forget watching. You remember later on, “I was going to watch, but I am thinking.” Hypnosis can help you; it can make the watcher and the thoughts separate.

“For spiritual growth I don’t think there is anything more important than hypnosis.”

Learning Self-Hypnosis

Osho explains how learning self-hypnosis gives you such a powerful method for your own transformation:

“The day you can hypnotize yourself is a great day; something valuable has been achieved. Then you can do miracles with it, upon yourself. Then you can do miracles with it, upon yourself.”

And that its greatest value is for meditation:

“Self-hypnosis has to be in the service of meditation; that is its greatest use. But it can serve health, it can serve long life, it can serve love, it can serve friendliness, it can serve courage. All that you want, self-hypnosis can help you with. It can dispel your fears of the unknown, it can dispel your fear of death; it can make you ready for being alone, silent, peaceful. It can make you able to continue an undercurrent of meditation the whole twenty-four hours.”

Past Lives

Some of our behavior patterns and physical pain have their roots in past lives. They can prevent us from living up to our full potential in this life.

Following Osho’s guidance on past life sessions, we support and accompany you on a journey backwards in time. Through re-experiencing past lives, energy that was caught up in the past is released to be available for you here and now.

A new understanding of your present life situation opens up.

BREATH SESSION

DOES ONE – OR SEVERAL – OF THESE SOUND FAMILIAR? IF IT DOES, WE CAN HELP.

I just want to take a really deep breath.

I have neck and shoulder pain that never seems to get better.

I can’t get enough air – there’s a tightness in my chest.

I want to learn to be in the now.

I can’t sleep.

I feel stuck.

I have lower back pain that I can’t find a solution for.

I have acid reflux, GERD or constipation.

I have pelvic floor problems.

I feel constantly overwhelmed.