Brenda Randroo (Deva Lokita)

LokitaBrenda Randroo (Deva Lokita) on Osho Rahvusvahelise Meditatsiooni Keskuse sertifitseeritud terapeut ja meditatsioonijuht.”

Brenda on saanud väljaõppe Osho Rahvusvahelises Meditatsioonikeskuses Indias. Ta juhendab Osho meditatiivseid teraapiaid: „Müstiline Roos”, „Tuletades Meelde Unustatud Keele Rääkides oma Keha-Mõistusega”, “No-Mind” ning erinevaid Osho meditatsioone ning kursuseid. Samuti on ta läbinud „Enesehüpnoos sügavaks meditatsooniks” treeningmooduli.

2018 aastal õppis ja omandas sertifikaadi Jaapani Näomassaaźis.

Brenda juhendab kursusi ning pakub individuaalseansse nii Eestis kui Indias.

2015 a juhendas ta Osho meditatsiooni rahvusvahelisel Tantrafestivalil.

“Meditatsiooni eesmärk on minna kaugemale mõistusest ja kogeda iseenda põhiolemust. See on meetod, et tõsta oma teadlikkuse taset; liikudes mõistusest kaugemale, saades teadlikuks nii iseenda põhiolemusest kui kogu ümbritsevast. Alates lapsepõlvest on meid õpetatud ainult uurima ja tõestama asju välismaailmas. Keegi pole meid õpetanud meid vaatama enda sisse, leidma ja tõestama midagi enda sees. Seega me võõrandume iseendast, proovides tuttavaks saada teistega. Iseenda mõistmise puudumine on üks peamiseid põhjuseid miks meie suhted teistega ei pruugi toimida nii nagu me sooviksime ning miks  meie elus on tihtipeale segadus või pettumused. Meditatsioon toob sind tagasi iseendaga ühendusse.”

Igal aastal vähemalt korra viibib ning töötab ta Osho Rahvusvahelises Meditatsioonikeskuses Indias, et minna edasi enda meditatsioonis ning juhendada ja aidata teisi inimesi vaimsel teel. Seepärast otsustas ta rajada Eestisse Osho Meditatsioonikeskuse, mis on rahvusvahelise keskuse haru. Keskus on loodud inimestele, kellel pole võimalik Indiasse minna, sest ka Eestis on inimesi, kes soovivad Osho meditatsioone ning teraapiaid kogeda.

Ta on Osho Meditatsiooni Keskuse üks juhtidest Eestis ning juhendab regulaarselt Osho meditatsioone ja kursuseid erinevates keskustes.

INDIVIDUAALSEANSID:

JAAPANI NÄOMASSAAŹ

Jaapani näomassaaź on kombineeritud traditsionaalsest Idamaade meditsiinist ning massaaźitehnikatest, mis loodi Jaapanis 15 sajandil.

Näomassaaź stimuleerib näo, kaela ja kogu keha vereringlust ning vabastab pinged, mis on kinni näo-, pea- ja kaelalihastes.

Massaaźi läbi saab noorendada näokudesid ja vähendada vananemise protsessiga kaasnevat mõju. Seda tehakse läbi närvisüsteemi ning stimuleerides vereringlust, parandades lümfisüsteemi, tugevdades ja toniseerides lihaseid, andes energiat ning toetades energia voolamist näos.

Massaaź parandab näo välisilmet ning lõdvestab kogu kehamõistuse süsteemi.

Jaapani massaź on tänaseks üks kõige efektiivsem kortsudest vabanemise meetod. Seda regulaarselt praktiseerides võimaldab nahal säilida kauem nooruslikuna, taastades naha endise sära.

Massaaži sisse kuulub ka kaela- ja peamassaaź ning tervele kehale energia andmine läbi käte ja jalgade.

Selle massaaźi filosoofiline aspekt seisneb füüsilise, emotsionaalse ja spirituaalse tervise tasakaalustamises.

Seansi hind: 70 eur

Võttes 7  järjestikust seanssi on ühe seansi hind 55 eur.

MEDITATIIVNE NÕUSTAMINE

Meditatiivsel nõustamisel te avastate enda jaoks mediteerimise väärtuse ja jõuate endas kohta, kus näete selgelt iseenda nn „valupunkte“ ja leiate neile lahenduse.

ENESEHÜPNOOS PINGETEST VABANEMISEKS

Sellel sessioonil kasutatakse hüpnoosi, et vabaneda pingetest ja lõõgastuda täielikult, sest hüpnoos võib muuta mõttetöö abistavaks sõbraks, toetades sisemist harmooniat ja rahu.

Te avastate uuesti, mida olete koguaeg teadnud aga lihtsalt on ununenud: et ELU ON TÄIS ÜLLATUSI JA IMESID!

KEHA JA MÕISTUSE HARMOONIA JA TASAKAAL

Suhelda kehaga, rääkida temaga, kuulata tema sõnumeid – on olnud tuntud praktika vanas Tiibetis. Tänapäeva meditsiiniteadus on alles nüüd hakanud tunnistama, mida müstikud on alati teadnud: et keha, mõistus ja hing on üks fenomen, omavahel sügavalt seotud. Mõistus saab mõjutada keha seisundit just nagu keha seisunud saab mõjutada mõistust.

Kasutades hüpnoosi saad taas ühenduse oma kehamõistusega, sõbrunedes temaga. Seejärel alustad tervendavat protsessi suheldes oma alateadvusega, olles ise sügavalt lõdvestunud. Lubades oma alateadvusel töötada sinu heaks, et tuua vajalikud muutused sinu ellu. Meetod on otseselt seotud autonoomses närvisüsteemis tasakaalu loomisega ning seda meetodit saab kasutada kõige jaoks kehas või mõistuses, mis on loomulikust tasakaalust väljas.

Osho soovis, et protsess sisaldaks hüpnootilisi sugestioone. Need sugestioonid mobiliseerivad sinu enesetervendamise energiad ja aitavad sind ennast kohelda kui oma parimat sõpra.

Seanss põhineb Osho meditatiivsel teraapial “Tuletades meelde unustatud keele rääkides oma KehaMõistusega”

Seansside kestvus on 1-1,5h.

1h – 55 eur

1,5h – 75 eur

Artiklid Brenda Randrooga (Deva Lokitaga)

GoodNews: MIDAGI HINGELE JA KEHALE! Deva Lokita tuleb meelde unustatud keelt oma kehamõistusega rääkimiseks Loe SIIT
GoodNews: Brenda Randroo: keegi pole meid õpetanud meid vaatama enda sisse, leidma ja tõestama midagi enda sees Loe SIIT

Osho Dünaamiline Meditatsioon – tutvustab Deva Lokita