Lahma

LahmaLAHMA on pikaajaliste kogemustega rahvusvaheline juhendaja, kes on täiendanud ennast erinevates valdkondades ja riikides. Tema unikaalne lähenemine põhineb tema aastate pikkusel mediteerimisel ja töötamisel Osho Rahvusvahelises Meditatsiooni Keskuses, Punes.

Lahma viib kursusi läbi üle kogu maailma: USA-s, Inglismaal, Hispaanias, Hollandis, Hiinas, Jaapanis, Indias. Eestis toimuvad tema kursuse neljandat korda.

Lahma on lõpetanud psühholoogia eriala Amsterdami Ülikoolis ning Osho juures Indias õppinud meditatsiooni ning joogat.

Lahma kvalifikatsioon:

Sertifitseeritud Hatha Yoga Vinyasa õpetaja (Svaha Yoga, Amsterdam)

Sertifitseeritud Asthanga õpetaja (Pune, India)

Sertifitseeritud Yin Yoga õpetaja (Jose de Groot, Amsterdam)

Sertifitseeritud Meditatsiooni õpetaja (Osho Meditation Resort International)

Sertifitseeritud Tervisliku toitumise spetsialist (Institute for Food and Healing, New York)

Sertifitseeritud Hüpnoosi õpetaja (Hypnosis Centrum Nederland)

Sertifitseeritud Jaapani näomassaaźis

Psühholoogia õpingud (University of Amsterdam)

Lahma unikaalne lähenemine põhineb tema aastate pikkusel mediteerimisel ja töötamisel Osho Rahvusvahelises Meditatsiooni Keskuses, Punes. Elades seal juhtis ta mitmeid jooga, meditatsiooni ning enesevaatlusega seonduvaid kursusi.

Oma õpetustes jagab Lahma oma kogemusi liikumise kohta, õpetab hingamist, mediteerimist ja sisemise vaikuse saavutamist – eesmärgiga elada füüsiliselt, mentaalselt ja emotsionaalselt tasakaalustatud ja õnnelikku elu.

INDIVIDUAALSEANSID. personaalsed joogaharjutused, mis sisaldavad jooga poose, hingamist, meditatsiooni ja mõnikord ja toitumisalaseid suuniseid. Andes juhised kuidas joogat / meditatsiooni tuua oma igapäevaellu.

IMG_0182MEDITATIIVNE NÕUSTAMINE. 1h – 90 eur, 1,5h – 135 eur

PERSONAALSED JOOGAHARJUTUSED, mis sisaldavad jooga poose, hingamist, meditatsiooni ja mõnikord ja toitumisalaseid suuniseid. Andes juhised kuidas joogat / meditatsiooni tuua oma igapäevaellu. 1h – 90 eur, 1,5h – 135 eur.

Võimalus võtta nii eraldi seansina kui ka 3 seansist koosneva paketi (iga seanss on erinev, võimalus õppida iseenda jaoks sobivad tehnikaid, arvestades igaühe unikaalsust, soove ja vajadusi). Paketi hind: 230 eur.

JAAPANI NÄOMASSAAŽ. Võimas ja tugev aga samal ajal pehme viis näonaha hoolduseks. See põhineb Ida-Aasia meditsiinil ja traditsioonilisel jaapani massaaži tehnikal. Tehnikad on hõlpsad ja efektiivsed ning neid on lihtne edaspidi igapäevaelus kasutada : vabastada nende abil näolihastes tekkinud pingeid, parandada vereringlust, avaldada mõju väikestele kortsudele näos ja hoida näonahka nooremana. Pärast seanssi on näonahk nähtavalt värskem ja noorem. 1h – 70 eur, 1,5h – 105 eur.

HÜPNOOSI SEANSID 1h – 90 eur, 1,5h – 135 eur