Kimaya Carvalho

Kimaya Carvalho sündis ja kasvas üles Brasiilias. Tema kirg sügavalt kogeda spirituaalset teekonda meditatsioonis ja õppida tervendavaid tehnikaid nii Lääne kui Ida õpetuste kohaselt viisid teda rändama üle kogu maailma. Täiendades ennast erinevatel suundadel (Transpersonaalne psühholoogia, Śamanism, Ajurveeda, Tantra, Tao ja Zen).

Viimased 27 aastat on Kimaya Carvalho olnud juhendaja OSHO Rahvusvahelises Meditatsioonikeskuses Indias.

Tema peamisteks oskusteks on: OSHO teraapiate juhendamine, Zen nõustamine, konstellatsioonid, Hara teadlikkus, Awareness Intensive, esoteeriline teadus, teadlik suhestumine, seksuaalsest konditsioneerimisest vabastamine, Tantra olemus, NeoTantra, Sammasati, elamise ja suremise kunst, Neo Reiki, erinevad hingamise ja tervendamise tehnikad.

Kimaya on väljatöötanud “Müstiline Tantra ja naiselikkuse olemus” treeningkursuse. Ta õpetab ka kehateraapiaid, Jaapani näomassaaźi, Holistilist massaaźi.

Kimaya viibib poolaastat Indias, OSHO Rahvusvah. Meditatsioonikeskuses ning ülejäänud aja ta pakub treeninguid ja kursusi üle kogu maailma: Euroopas, Idas, Aasias, Lõuna-Ameerikas.

Kimaya töö ja elu on sügavalt inspireeritud Oshost. Tema olemus toob unikaalse sügavuse, spontaansuse ja armastava südame.

INDIVIDUAALSEANSID:

“NATURALIFT” – loomulik näo noorendamise massaaź,

See on õrn, mitteinvasiivne näo noorendamisviis. Töötades peamiselt pingete vabastamisega näolihastes ning sidekoes.

Pinged tekivad ja kogunevad meie näolihastesse igapäevaelu raskustest tingituna, ilma, et oleksime sellest teadlikud. Väga kergelt teatud mõtted või emotsioonid saavad harjumuspäraseks, lukustades ennast meie näo väljendustesse.

Sellises tingimuses võivad lihased kokkutõmbuda, piirates väljendusvabadust. See soodustab omakorda vananemist, kortsude teket, kuna nägu kaotab lihastoonust ja elastsust ning hakkab vajuma.

Läbi õrna näomassaaźi saab vananemisprotsessi edasilükata ning aeglustada. See saavutatakse kasutades spetsiaalseid massaaźitehnikaid ning energia tasakaalustamist, noorendades näolihaseid ning andes näo tõstmise efekti, toniseerides nägu.

Spetsiaalne holistiline viis, töötades süsteemselt näoga, vabanedes sügavatest pingetest näos, vabastades lihaskihte ning sidekudet, et oleks lihastes ruumi lõdvestumiseks, parandades vereringlust.

See lõdvestab näoväljenduste maske, vabastab pingeid ja blokeerunud energiat kaelas, peas ning lõuas ja leevendab stressi ning ärritust närvisüsteemis, luues sügava lõõgastuse ning heaolu tunde.

ENERGIA TASAKAALUSTAMINE

Millal iganes meie eluenergia ei voola harmooniliselt, kogeme ebamugavust – nii füüsilises kehas kui ka psühholoogilisel ning vaimsel /emotsionaalsel tasandil.

Seanss aitab puhastada ja tasakaalustada energiat ning füüsilist keha, et harmoonia ning heaolu tunne on jällegi sinu loomulik seisund. Seansi juhendaja on toetav meedium edastades tervendavat energiat erinevate tehnikate läbi.

TOITES NAISELIKKUST – MASSAAŹ NAISTELE

Ajurveeda ning Idamaade tervendavad traditsioonid õpetavad, et massaaź üle ja ümber rinnakoe aitab saavutada hea tervis kõikides naise reproduktiivsetes kudedes ning hormonaalses tasakaalus.

Massaaź sisaldab ülaselja, kaela, õlgade ning rindade puudutuse tehnikaid, baseerub erinevate viiside kombineerimisele: nagu taimeõli kasutamine, vitaalsed energiapunktid, õrnad venitused ning energiatöö.

See unikaalne seanss toetab meie sisemist võimet tervendada oma keha. Rinnakoe punktide ja venituste koosmõju juba iseenesest aitab vabaneda toksiinidest ning liigse energia ning hormoonide kogumist. Mis viiakse läbi lümfisüsteemi välja, parandades vereringet ning andes värskeid toitaineid rinnakoe taaselustamiseks. 

Tehnika aitab kaasa mugavustundele rindades, rinnad tunduvad ilusamad, andes rahuliku kindlustunde naiselikkuse väljendamises ning rõhutada naiselikkuse sisemist graatsiat.

JAAPANI NÄOMASSAAŹ

Jaapani näomassaaź on kombineeritud traditsionaalsest Idamaade meditsiinist ning massaaźitehnikatest. See aitab vabastada energiat ja stressi, mis on kinni näo-, pea- ja kaelalihastes.

Massaaźi läbi saab noorendada näokudesid ja vähendada vananemise protsessiga kaasnevat mõju. Seda tehakse läbi närvisüsteemi ning stimuleerides vereringlust, parandades lümfisüsteemi, tugevdades ja toniseerides lihaseid ning andes energiat ning toetades energia voolamist näos.

Massaaź parandab näo välisilmet ning annab sügava lõõgatuse kogu kehamõistuse süsteemile.

ENERGIA TASAKAALUSTAMINE JA TERVENDAMINE TŚAKRATES

Keha energiatöö – vabastades blokeeringud, mis ei lase energial kehas voolata. Kasutades puudutuse ja hingamise tehnikat, kombineerituna energiatööga, vabastades ning tasakaalustades tśakrad ning võimaldades energial taas voolata loomulikult.

See toetab sind meditatsioonis ning üleüldiselt igapäevaelu nautimises.

Elujõuga (Prana või Chi) saab ühenduse tulles tagasi selle loomulikku voolamisse läbi kogu kehaenergia süsteemi. Selles loomulikus voolamises me kogeme oma ühendust tervikuga ja ühtsust. Võimaldab organismi rakutasandil saada ühenduse võimega iseennast tervendada.Tekib sügav rahuloleku seisund, lubades uut sisemist tasakaalu ning rahutunnet. 

NAISELIKKUSE OLEMUS – NÕUSTAMINE

TANTRA ENERGIA – INDIVIDUAALSEANSS

TANTRA MEDITATSIOON PAARIDELE

Seansside hinnad:

1h – 90 eur

1,5h – 135 eur