OSHO Dünaamiline meditatsioon® 7 – 21 päeva onlines

0

OSHO Dünaamiline meditatsioon vähendab stressihormooni

(teaduslikest uuringutest tulenev info).

Osho Dünaamiline meditatsioon on OSHO Aktiivsetest Meditatsioonidest erinev selles osas, et see on loodud lõõgastama just emotsionaalseid pingeid, stressi, ärevust jmt, luues nii kehas, meeltes kui mõistuses pingetest vabanemise seisundit.

OSHO Dünaamiline Meditatsioon on võrreldes teiste OSHO Aktiivsete Meditatsioonidega kiireim ja intensiivseim. OSHO Dünaamiline Meditatsioon on põhjalik viis murda vanad, juurdunud mustrid kehas, mis hoiavad inimest mineviku vangis, et siis kogeda nende vanglamüüride taga peituvat vabadust, tunnistamist, vaikust ja rahu.

Osho Aktiivsed Meditatsioonid on mõeldud just tänapäeva inimesele

OSHO Dünaamiline Meditatsioon on tänapäeva inimesele, kellel on stressirohke kiire elu, palju psühholoogilisi probleeme, emotsionaalseid pingeid, emotsionaalset stressi, kel on uneprobleemid, millel on psühholoogilised põhjused jne.

Inimesed, kes OSHO Dünaamilises Meditatsioonis osalenud on, räägivad, et OSHO Dünaamiline Meditatsioon vähendab väliskeskkonna negatiivset mõju tuntavalt (see on olnud ühine peaaegu kõigil, kes osalenud), eemaldab emotsionaalseid pingeid, stressi ja ärevust.

Osho Dünaamiline Meditatsioon mõjub alati positiivselt, võib teha ka vähem aega. Osho ütleb, et 21 järjestikust päeva on vajalik, et mõistus oleks nõus tegema pööret.

Osho Dünaamilist Meditatsiooni nimetatakse revolutsiooniks teadlikkuses.

Osho on valgustunud idamaa müstik, kes on teaduslikult välja töötanud aktiivmeditatsioonid just tänapäeva inimese jaoks ning kõik tema meditatsioonid juhendavad mediteerijat mindfulness seisundisse.

OSHO Dünaamilise Meditatsiooni juhendajad

Põhijuhendaja Kati Kadarpik, Osho Rahvusvahelise Keskuse sertifitseeritud meditatsioonijuht, omades isiklikke aktiivsete meditatsioonide kogemusi 8 aastat.

OSHO Dünaamilise Meditatsiooni toimumise aeg

2 – 22. märts
kl 8.00 – 9.15 argipäeviti
kl 10.45 – 12.00 laupäeviti-pühapäeviti

Kui Sa tunned, et soovid, aga oleneb kellaajast, siis kirjuta igal juhul meile (lisades kindlasti kontakttelefoni juurde) – räägime läbi Sinu kellaaja võimalused. Kui saame, siis arvestame.

OSHO Dünaamilise Meditatsiooni toimumise koht: onlines

Kes seda meditatsiooni teavad, neil võib tekkida küsimus, et kas saab teha onlines.
Vastus: Alates 2020 aasta novembrist olen juhendanud 15 korda 21 päevaseid Osho Dünaamilise meditatsiooni gruppe zoomis ja võin juhendajana öelda, et tulemused on väga positiivsed. Võin täna tulemuste seisukohalt öelda, et pole vahet, kas tehakse zoomis või ruumis. Igapäevaste negatiivsete sündmuste mõju vähenes märgatavalt, vähenes ärevus, mõnedel kadusid sõltuvused jne.

Zoomi vahendusel pakutav 21 päeva protsess sisaldab ka kahte 10-15 minutilist ERAKONSULTATSIOONI, mida muul juhul (kohal olles samas ruumis) ei pakuta.
7 päevane osalemine ei sisalda erakonsultatsioone.

See, mida meditatsioon endaga Sulle kaasa võib tuua, sõltub palju sellest, kuidas Sa instruktsiooni järgid ja milline on su tehnika meditatsiooni tehes. Seda tehnikat me eraviisiliselt zoomi abil siis ka “treenime”. Tulemused, nagu enne ka kirjutasin – suurepärased!

Hind

21 päeva = 210 €
7 päeva hind 110 € (ei sisalda erakonsultatsioone)

KOHTADE ARV ON PIIRATUD seoses sellega, et 21 päeva jooksul tehakse igaühega 2 erakonsultatsiooni.
7-päevase osaluse korral erakonsultatsioone ei toimu.
Kui on soov osaleda, siis tasub kohe kirjutada ja lisada kindlasti oma kontakttelefoni.

Kogemuslood

Vaata rohkem kogemusvideosid

Registreerumine: meditatsioonikool@gmail.com

Leave A Reply