Zen kursus “Who Is In”

12.09.2024 (alates 19:00) – 15.09.2024 (kuni 19:00).

Asukoht: Pühali Hea Elu Keskuses (Sõeru talu, Kohila vald).

Juhendaja: Dyan Udo Keuper (Saksmaalt)

Vajadusel tõlge inglise keelest eesti keelde

Võimas ärkamisprotsess, mis on inspireeritud Soto Zen traditsioonist, on loodud nii, et kogu energia oleks suunatud Iseenda üles leidmisele.

Traditsioonilised Zen tehnikad on ühendatud kaasaegsete praktikatega, et saada parimat mõlemast maailmast.  Meetod on lihtne ja väga otsene.

Töötame koaniga* “Who Is In?” See aitab minna kaugemale maskidest ja uskumustest mida me arvame ennast olema, teesklustest ja harjumuspärastest piirangutest. Lihtsustab ühendust meie tõega, andes suurema teadlikkuse tunde. Sa avastad endas aspekte, millest varem ei teadlik ei olnud ning koged ennast täiesti uuel viisil, värskelt, autentselt, teispool ideid ja minevikumuljeid. See toob sulle sügavat lõõgastust ja hetkes olemise rõõmu.

Samuti koged, kuidas autentselt suhelda ja teist hinnanguvabalt kuulata.

Antud protsess on väga kasulik kõigile, kellele on kirg tõelise vastu, kes on huvitatud enda sügavamast tundma õppimisest, olgu see siis su esimene kogemus enda avastamisel või oled sellel teel juba pikemat aega. Võid saada selgust, kuidas elus edasi minna ning see tugevdab su sidet kõikumatu keskmega.

*Koan tähendab otsingut, mis viib otse kogemuseni, teadvustamiseni – Kes ma olen? Kes on mu sees? Mis on elu? Mis on usaldus? Mis on teine? Mis on vabadus? Mis on armastus? Jne…

Seda ei saa teha läbi ratsionaalse mõistuse vaid see on viis, et jõuda kaugemale sellest, sügavasse lõdvestusse iseenda olemuses ja ühendusse reaalsusega. Elu-Koanidega praktiseerimine aitab sul saada teadlikuks ja liikuda läbi kõigi oma isiksuse kihtide. Sügavamale ja sügavamale iseenda avastamisesse, oma seotusega uskumuste, arvamuste, hinnangute, hirmude, häbi, soovide, mineviku tingimustega; et lõpuks ühenduda oma päris olemusega.

Kursus on kohapeal ööbimisega ning veedad 3 päeva (24 tundi ööpäevas) vaikuses ja isoleerituses, välja arvatud seansside ajal.

Rääkimist kasutatakse üksnes Koanile vastamiseks aktiivsete praktikate ajal – see annab parimad võimalused minna sügavamale intiimsuses iseendaga. Aktiivsed meditatsioonid, abistavad tõdemused erinevatelt müstikutelt, puhkehetked ja integratsioon toetavad protessi. Dhyan Udo kohtub ka individuaalselt kõikide osalejatega toetamaks protsessi.  Pole analüüsimist ega tõlgendamist– see on personaalne otsing iseenda tõe suunas.

Palun kaasa võtta:

  • äratuskell (eraldi telefonist või käekellast),
  • mugavad riided (õhukesed ja soojad),
  • sall

Kohapeal pakutakse tervislikku taimetoitu – lihtsat, toetavat, puhastavat, kergelt seeditavat ja maitsvat! Palun võtke ühendust kursusel korraldajaga juhul kui teil on eridieet.

Palun koju jätta:

  • arvuti, telefon, käekell, Ipod, Ipad jne,
  • raamatud, ajakirjad jms mida lugeda või millegisse kirjutada,
  • ehted – jumestusvahendid – raseerimisvahendid,
  • lisatoit (va juhul kui olete eridieedil)

Osalustasu: 580 eur (sisaldab kursust, majutust ja toitlustust)

Soodushind kuni 01. August: 480 eur

Osalejate arv on piiratud.

Registreerimisel tuleb tasuda ettemaks 100 eur.
Pangakonto EE312200221061424064, Saaja: Semivita OÜ
Ülekande selgitusse palun märkida osaleja nimi+kursuse nimi.
Ettemaksu ei tagastata, kui osaleja ilma mõjuva põhjuseta loobub osalemast.
Ülejäänud summa tasutakse sularahas enne kursust kohapeal.

PS! Võimalus on ka arvega tasuda.

Lisainformatsioon:
lokita@oshoestonia.ee
52 81 585

Juhendaja: Dyan Udo Keuper

Pärast psühholoogia ja filosoofia õpinguid UCC-Cork’is ja FH Frankfurt’is sain teadlikuks tavapäraste õpingute piirangutest ja tundsin sügavat vajadust uurida ning kogeda alternatiivseid meetodeid, isikliku kasvu ja sisemise transformatsiooni jaoks – et lõpuks ühendada teaduslik ja intuitiivne.

Stanley Krippneri seminarid varajastel 70ndatel olid innustavad ja aitasid mul jõuda rohkem selgusele. 1976. aastal kohtusin Moshe Feldenkrais’ega, kes teadlikustas mind sellest, et mul on keha. Frank Hatch andis mulle minu esimesed Rolfing’i seansid 1976. aastal. Jack Painter näitas mulle, mis on vaba ja pikk hingetõmme.

Üle 20 aasta intensiivset praktikat, koolitust ja juhendamist Neo Zeni Zen (Awareness Intensive) (Who Is In?) protsessis. See koanipraktika on minu enesepeegelduse tuum ja avaldab erilist mõju minu puudutuse kvaliteedile, mis on kohal ja tahtmatu, kuid väga sügav.

Viimased 11 aastat koostöös Paul J. Kohtesega viin läbi “Zen for Leadership” seminare Benediktushofis ja Düsseldorfis.

Kehatöö koolitused ja kogemused: Milton Trager, Rolfing (Robert Schleipiga) Münchenis, Rebalancing, Kraniaosakraalne teraapia, ARUN teadlik puudutus.

Intensiivne kogemus kehatööga viimase 45 aasta jooksul. Rohkem kui 12 aastat elades Indias ja Taiwanis andsid mulle sügavaid kogemusi ja taipamisi. Elasin ja töötasin Punes Osho Ashramis aastatel 1993–2004. Hetkel pakun individuaalseansse ja õpetan kehatööd nii Saksamaal kui Osho Rahvusvahelises Meditatsioonikeskuses Indias.

Teised koolitused: Individuaalne akupunktuuri koolitus koos meister Netra Chou’ga Taiwanis, spirituaalne juhendamine Dr. Klaus Peter Horniga.

Individuaalne kehatöö Ameerika Ühendriikides, Sun Valley Idaho’s, koos Demi Moore’i, Donna Karani ja teistega; intensiivne akupunktuur praktika Yerwada slummides, Punes.

Lisaks Indiale ja Saksamaale viin läbi individuaalseansse ja kursusi Šveitsis, Itaalias, Iirimaal, Taiwanis, Rootsis.

Date

sept. 12 2024

Time

19:00
Category

Leave A Reply