Massaaźikoolitus: Trager® ja Rebalancing® tehnikad

13.-21. Juuli 2024 (2 nädalavahetust, 3 argipäeva õhtut), Pärnu mnt 102, III korrus.

Koolitaja: Dyan Udo Keuper (40 a kogemusega, Demi Moore’i, Donna Karani massöör)

Ajakava:

13.-14. juuli: 10.00 – 18.00

15.-16. juuli: 17.30 – 20.00

19. juuli: 17.30 – 20.00

20.-21. juuli: 10.00 – 18.00

Tõlge inglise keelest eesti keelde

Trager® meetod on ainulaadne kehateraapia vorm, mille on välja töötanud Milton Trager, M.D., läbi terve elu kestnud pühendumuse keha ja mõistuse uurimisele. Lapsepõlves liigume peaaegu kõik loomulikult, rõõmsalt, kergelt ja vabalt. Õrn ja efektiivne Trager® meetod on ideaalne viis selle kerguse ja vabaduse tunde taastamiseks, võimaldades meil arendada kehatunnetust, mis suurendab meie heaolu ja elukvaliteeti.

Lisaks tehnikatele massaaźilaual sisaldab meetod ka Mentastics® liigutusi. Õrn puudutus ja liikumine loovad kogemuse, mis vabastab ja lõdvestab emotsionaalseid seisundeid ning kehapingeid ja valusid.

Rebalancing® loodi 1980 a Osho kogukonnas Indias, pikaajaliste kogemustega kehaterapeutide poolt. Rebalancing on kehale orienteeritud, holistiline ja intensiivne ravi, mis loob harmoonia iseendaga, ühendades keha, meele ja südame. Selle eesmärk on viia teadlikkus tagasi kehasse. Sügavkoe massaaž, pehme sidekoe manipuleerimine, liigeste mobiliseerimine, hingamistöö, emotsionaalne vabastus ja keha lugemine on peamised tehnikad Rebalancing kehateraapias.

Tehnika aitab vabastada füüsilist ja emotsionaalset valu fastsias (lihaseid ümbritsevas sidekoes). Terapeudid kasutavad sügavate lihaste ja sidekoe kihidele juurdepääsu saamiseks aeglaseid, sügavaid vajutusi ja venitusi, kasutades sõrmi, käsi, alakätt ja küünarnukke.

Lisaks Trager ja Rebalancing massaaźitehnikatele õpid:

 • kuidas puudutada sügavalt ja tunnetuslikult,
 • suunata kliendi sügavat hingamist, et energiatõkked vabaneksid kergesti,
 • leida täpsed pingete ja kinni jäänud energia asukohad,
 • kuidas toetada klienti nende pingete ja kinni jäänud energia vabastamisel ning mälestustel ja emotsioonidel mis nendega kaasnevad,
 • Myofascial unwinding tehnikad – toetatud, aeglased, teadlikud kehaliigutused, mis taastavad voolavuse ja paindlikkuse fastsias (sidekirme).

Väljaõppe ülesehitus:

 • Massaaźitehnikate õppimine,
 • Seansside läbi viimine üksteise peal ja tagasisidestamine
 • Grupi jagamised ja arutelud,
 • Küsimused ja vastused juhendajaga,
 • Meditatsioonid, mis võivad teid sellel alal toetada.

Väljaõppel kasutatakse teistsugust lähenemist uute massaaźitehnikate ja oskuste lihtsaks omandamiseks.  Meditatiivne atmosfäär ja Osho meditatsioonid, mis sisalduvad sellele koolitusel, võimaldavad sul lõõgastuda ja olla vatuvõtlik uutele tehnikatele ja oskustele. Luua ühendus oma sügava intuitsiooniga. See õrn ja lihtne õppimisviis toetab enesekindluse ja usalduse arengut.

Kehaterapeudi professionaalsus sõltub mitmest faktorist:

 • tehnikate tundmine ja õige tehnika valik,
 • oskus ennast maandada, lõdvestuda,
 • olla intuitiivne ja usaldada oma intuitsooni.

Koolituse läbinud saavad rahvusvahelise tunnistuse.

Dyan Udo Keuper (Saksamaalt)

Pärast psühholoogia ja filosoofia õpinguid UCC-Cork’is ja FH Frankfurt’is sain teadlikuks tavapäraste õpingute piirangutest ja tundsin sügavat vajadust uurida ning kogeda alternatiivseid meetodeid, isikliku kasvu ja sisemise transformatsiooni jaoks – et lõpuks ühendada teaduslik ja intuitiivne.

Stanley Krippneri seminarid varajastel 70-ndatel olid innustavad ja aitasid mul jõuda rohkem selgusele. 1976. aastal kohtusin Moshe Feldenkrais’ega, kes teadlikustas mind sellest, et mul on keha. Frank Hatch andis mulle minu esimesed Rolfing’i seansid 1976. aastal. Jack Painter näitas mulle, mis on vaba ja pikk hingetõmme.

Olen tegelenud intensiivselt kehatööga viimase 45 aasta jooksul. Rohkem kui 12 aastat elades Indias ja Taiwanis andsid mulle sügavaid kogemusi ja taipamisi. Elasin ja töötasin Punes Osho Ashramis aastatel 1993–2004. Hetkel pakun individuaalseansse ja õpetan kehatööd nii Saksamaal kui Osho Rahvusvahelises Meditatsioonikeskuses Indias.

Koolitused ja töökogemus

Kehatöö koolitused: Milton Trager®, Rolfing (Robert Schleipiga) Münchenis, Rebalancing®, Kraniaosakraalne teraapia, ARUN teadlik puudutus.

Teised koolitused: Individuaalne akupunktuuri koolitus koos meister Netra Chou’ga Taiwanis, spirituaalne juhendamine Dr. Klaus Peter Horniga.

Individuaalne kehatöö Ameerika Ühendriikides, Sun Valley Idaho’s, koos Demi Moore’i, Donna Karani ja teistega; intensiivne akupunktuur praktika Yerwada slummides, Punes.

Lisaks Indiale ja Saksamaale viin läbi individuaalseansse ja kursusi Šveitsis, Itaalias, Iirimaal, Taiwanis, Rootsis.

Osalustasu: 925 eur

Soodushind kuni 15. Juuni: 825 eur

 

Osalejate arv on piiratud.

Registreerimisel tuleb tasuda ettemaks 100 eur.
Pangakonto EE312200221061424064, Saaja: Semivita OÜ
Ülekande selgitusse palun märkida osaleja nimi+kursuse nimi.
Ettemaksu ei tagastata, kui osaleja ilma mõjuva põhjuseta loobub osalemast.
Ülejäänud summa tasutakse sularahas enne kursust kohapeal.

PS! Võimalus on ka arvega tasuda.

Lisainformatsioon:
lokita@oshoestonia.ee
52 81 585

 

Date

juuli 13 2024

Time

10:00
Category

Leave A Reply