Enesehüpnoos ja väljaõpe

Enesehüpnoos on meetod, mida saad teha endale ise, olles sõltumatu kellestki teisest. See on väga praktiline vahend igapäevaeluks. Aitab saavutada kontakti oma sisemise vaikusega misiganes ajal sa seda soovid; et olla meditatsioonis, lõõgastuda, säilitada sisemise rahu ja heaolu ka rasketes ja pingelistes olukordades, magada rahulikku ja sügavat und, saada üle hirmudest jne. Õrna ja armastava veenmiskunstiga leiavad lahenduse sügaval alateadvuses talletatud vastuolud ja mured.

Osho soovitas kasutada enesehüpnoosi, et minna meditatsioonis sügavamale. Selle meetodiga tehti mitmeid eksperimente, mis andis kindla teadmise, et see on tõhus viis meditatsiooniseisundisse jõudmiseks.

Kursuse lõpus saavad kõik osalejad endale audiovisuaalse materjali, mis aitab enesehüpnoosiga jätkata iseseisvalt.

Enesehüpnoosi väljaõpe annab sügavama kogemuse ning arusaama protsessist ja enesehüpnoosi kunstist. Läbides selle algõppe saad sa lisaks endale aidata ka teisi nautimaks enesehüpnoosi võimalusi ja jõudu.

“Minu nägemuse kohaselt saab enesehüpnoos olema üks olulisemaid vahendeid. Lihtne meetod, mis vajab ainult natukene usaldust, võib tuua imepäraseid muutusi sinu ellu. Sa mediteerid aga see ei õnnestu. Sul on raskusi vaatlejaks olemisel; oled hõivatud oma mõtetega, unustades vaatlemise. Enesehüpnoos saab aidata sind; see saab eraldada mõtted ja vaatlemise. Ma ei tea spirituaalsel arengul ühtegi teist nii olulist meetodit kui enesehüpnoos.” OSHO 

Kursus toimub online teel ning tõlkega Eesti keelde.

Juhendajast:

Sudheer P.Niet ( Holland).

  • Enesehüpnoosi treeningprogramm Dr. Brian Alman juures, kes on Milton Erickson´i, M.D (kaasaegse hüpnoosi isa) õpilane.
  • NLP-d ja Hüpnoosi õpingud Hollandis H. Hoenderdosi juures, kes õppis koos Richard Bandler’iga ( NLP (Neuro-Linguistic Programming) looja).
  • OSHO Rahvusvahelise Meditatsiooni Keskuse (Pune, India) juhatuse liige.
Ajakava:
Enesehüpnoosi tavakursus:
14.-20. Detsember, igal õhtul 18:30 – 19:30
Väljaõppe kursus:
14. Dets: 18:30 – 19:30
15.-20.Dets: 16:30 – 19:30

Osalustasu: 75 eur (tavakursus)

Väljaõpe : 375 eur

Registreerimine ja lisainfo:

Osho Meditatsioonikeskus Eestis

lokita@oshoestonia.ee
52 81 585

Date

dets. 14 2023

Time

18:30
Category

Leave A Reply