MANO RÄÄGIB SEMINARIDEST JA TUTVUSTAB OMA 2014 AASTA PLAANE EESTIS

 MANO RÄÄGIB SEMINARIDEST JA TUTVUSTAB OMA 2014 AASTA PLAANE EESTIS

Tere, mina olen Mano. Suur Tere minu poolt teile kõigile! Mul on väga hea meel, et saan teid käesoleval aastal näha. Olen sel aastal mitmel korral siiakanti tulemas – külastamas nii Eestit, Lätit kui ka Leedut.

Paljudel inimestel on küsimusi, selle kohta, mis oleks parim tee jõudmaks muutusteni iseendas. Soovitakse leida viisi, kuidas lõdvestuda, leida üles iseenda tõeline olemus, avada end armastusele, leida üles endas peituv jõud. Tahetakse teada, milline on parim viis selle saavutamiseks.

Meie programmi raames on võimalik valida õhtuste seminaride, kogupäeva seminaride, laagrite ja individuaalseansside vahel, kus ma pühendan ennast ainult teile.

Kui mina hakkasin ennast muutma ja iseendaga töötama, siis alguses tegin ma kõike läbisegi. Ma mäletan, et osalesin seminaridel iga päev ja nii peaaegu kuuel järjestikusel kuul. Minult küsiti: „Mano, miks sa seda teed“? Ma ütlesin, et ma muudan ennast ja tean, et muutmine vajab palju tööd iseendaga. Näiteks inimesed võivad käia ülikoolis järjest pika perioodi vältel, aga see siin on teistsugune töö – töö energiaga, iseenda tunnetamisega. Ja see vajab veel sügavamat iseendaga tegelemist. Ma olen teadlik, et võin üsna ära väsitada terapeudid, kes siia tulemas on. Ma teen seda, mida pean vajalikuks oma sisetundest lähtuvalt.

Sügavuti minemiseks on väga kasulik tulla just individuaalseanssidele – kui on vähegi vabu kohti ja võimalust – me püüame teile seda võimaldada. Minu indviduaalses töös on osa tööst seotud emotsioonidega, osa energiatega, osa seotud selja ja selgroo probleemidega.

Õhtused (4-tunnised) või kogupäeva  seminarid on suurepäraseks energia taseme tõstmise viisiks. Te õpite seal palju uusi asju, me praktiseerime väga erinevaid tehnikaid – vahepeal te töötate üksi, vahepeal koos partneritega, õpite ja kogete erinevaid meditatsioone ja mediteerimise viise. Selle käigus ja tulemusena kogete te kiiret energiataseme tõusu, mitte ainult enda puhul, vaid energia tõusen kõigil osalejatel korraga. Seminaride üheks oluliseks eesmärgiks ongi just energia liikumapanek. See on väga oluline dünaamiline ja täielik kogemus, mis viib osalejaid sageli väga sügavale, annab uusi tõukeid ja eluenergiat. Kõik seminarid on erinevad, inimesed on erinevad, mina õpetan teile erinevaid asju. Ma saan kolme kuu vältel õpetada teile erinevaid enesetervendamise tehnikaid ja viise.

Nendele, kes soovivad kogeda kohest energia liikumasaamist soovitan tulla lühikestele ühepäevastele seminaridele. Isegi kui te tulete mitmepäevasesse laagrisse, on hea osaleda mõlemas – nii seminaril kui laagris – sest me töötame energiatega erinevalt, eriveval kiirusel. Laagris, kus meil on rohkem aega ja inimesed on paiksed, läheme me sügavamatesse kihtidesse, kuhu ei ole võimalik minna ühe päeva või mõne tunniga. Seega laagrite ülesehitus on erinev – me loome erineva atmosfääri, ning aeg võimaldab meil töötada sügavamate energiate ja teadlikkuse kihtidega. Seetõttu tekibki just laagris suur usalduse tunne, kuna seal on piisavalt aega, et midagi, mis on pikki aastaid meie sees peidus olnud, saaks lõpuks ilmneda ja välja tulla. Minu kogemuse alusel on mõlemad kohad (seminar ja laager) väga head võimalused enesemuutmiseks, misõttu neid võimalusi teile ka välja pakume. Kui te vähegi saate, tulge ja osalege kõiges. Soovitaksin siiski võimalusel luua endale võimalus kolmepäevase laagri jaoks – see kolm päeva muudab palju.

Pidage meeles, et teie potentsiaal on tohutu. Väga hea oleks tulla laagrisse 5-6 korda aastas, sest nii saate äratada üles oma energia kõige sügavametes kihtides. Ja kui te jõuate oma ärkamisega juba teatud maani, siis saab teist mediteerija enda sees. Me oleme kõik sündinud sisemise mediteerija potentsiaaliga, aga ei ole õppinud pöörama võtit, et seda olemust endas avada. Me vajame meeldetuletust, inspiratsiooni, dünaamilist energiat – midagi, mis meid edasi viib ja kannab, et me ei kaotaks seda tunnet.

Pidagem meeles, et me elame maailmas, kus mitte kõik inimesed ei ole säravad ja õnnelikud, ja inspireeritus ei ole meid kogu aeg saatmas. Seminar on hea koht inspireerumiseks ja iga laagriga järjest uuele tasemele kasvamiseks. Niimoodi kristalliseerub ja kirgastub teie energia ja ühel hetkel avastate ootamatult, et teie tervendav energia ja tervendav vibratsioon ei lange enam tagasi ei tööl ega isikliku elu olukordades – teie energial on uus tase ja tugevus. Teie teadlikkus on kristalliseerunud teatud punkti, kus ta enam nii kergesti tagasi ei lange. Seetõttu teeme väga palju intensiivset tööd eneste energetiseerimiseks ja avastame, et meis on palju ülesäratamist vajavat potentsiaali. Lühidalt öeldes ühendame me intensiivsuse, lõdvestumise, armastuse atmosfääri, rahu ja usalduse ja õpetame, kuidas energia üles äratada.

Samamoodi on ka erinevat liiki sportimisega. Kui te soovite, et teil oleks terve süda, hea füüsiline vorm ja vereringlus, terved emotsioonid, soovite mitte hoida kõiki probleeme ja emotsioone enda sees, siis on mõistlik minna enda sisse, teha seal muutused ja äratada üles enda uus sisemine jõud.

Samuti soovin manida, et palusin korraldusmeeskonnal sel aastal tuua meile teisi terapeute laagrite ajaks – nagu näiteks Sindhu, kellega mõned on juba kohtunud, suurepärane Videh Itaaliast, samuti Jeeval USA-st. Paljud teist mäletavad ehk Sindhut ja on osalenud Sindhu väga meeldivatel seanssidel. Kõigil neil kolmel on unikaalne anne ja soovin, et te õpiksite ka teistelt inimestelt. Ja seoses oma töögraafikuga ei saa ma ise pidevalt viibida ühes kohas nii palju kui tahaksin.

Seega küsige palun julgesti abi meie kohalikult Eesti korraldusmeeskonnalt – esialgu olen soovitanud siia Eestisse tulla neil kolmel inimesel, keda mainisin. Ja kui saan teada, et on veel teisigi juhendajaid, kellel on võimalik tulla, lisame ka nemad programmi.

Mul on rõõm teiega peatselt kohtuda.

Tervis on väga tähtis, samuti vitaalsus, õige toitumine – hoiduge liigsest magusast ja praetud söögist.

Hea kui teil on olemas meditatsiooni CD-d – nii saate kodus ise mediteerides kasvatada oma meditatiivset energiat ja hoida ennast pidevalt värskena.

Mina olen Mano, praegu lõpetan ja mul on rõõm teid varsti näha!