Osho Dünaamiline meditatsioon 21 päeva järjest

0

Juhendaja Chandini Sarita (Seeda Randroo) Osho Rahvusvahelise Meditatsiooni Keskuse sertifitseeritud terapeut ja meditatsioonijuht, Osho Tallinna Meditatsiooni Keskuse üks loojaist ja juhtidest ning Eesti Meditatsiooni Kooli rajaja

UUS GRUPP TOIMUB 8 – 28 veebruaril zoomis / onlines.Hommikuti kl 8.50 – 10.00.
Juhul, kui tuleb veel mõni õhtu-soovija, siis ka õhtuti.

Teaduslikud uuringud on kinnitanud, et Osho Dünaamiline meditatsioon (ODM) vähendab stressihormooni kehas.

Osho Dünaamiline meditatsioon on tõesti dünaamiline – liikuv, ja koosneb 5 osast: 1. spetsiaalne hingamine – kiire, kaootiline (ilma rütmita), sügav ja intensiivne, 2. emotsioonide väljendamine – mis iganes kerkib, läheb välja; 3. energia “haamerdamine” – uue energia kogumine ja siis 4 sas kõik peatub STOP! ja Sa oled vaatleja – näed kõike, mis toimub Su sees (ja ka väljas) – võime nimetada seda ka sisemiseks nägemiseks ja seejärel tuleb 5 osa – pühitsemine (iseenda, eksistentsi – elu)

Osho Dünaamiline meditatsioon lõõgastab pingeid, stressi, ärevust jmt, luues nii kehas, meeltes kui mõistuses pingetest vabanemise seisundit.

VAATA – KUULA KOGEMUSVIDEOT SIIN: Mis juhtus Merikese ja Heleniga 21 päeva jooksul

Osho Dünaamiline meditatsioon on kiire, intensiivne ja põhjalik viis murda vanad, juurdunud mustrid kehas, mis hoiavad inimest mineviku vangis, et siis kogeda nende vanglamüüride taga peituvat vabadust, tunnistamist, vaikust ja rahu.

Osho Dünaamiline meditatsioon on teaduslikult välja töötatud meditatsioon, mis on mõeldud just tänapäeva inimese jaoks.

Inimesed, kes selles meditatsioonis osalenud, on rääkinud, et antud meditatsioon vähendab väliskeskkonna negatiivset mõju tuntavalt (see on olnud ühine peaaegu kõigil, kes osalenud), aitab kergelt toime tulla stressi tekitavate faktoritega igapäevaelus, annab julgust tegutseda, toob ellu rohkem positiivseid elamusi jne.

Osho Dünaamiline meditatsioon mõjub alati positiivselt, võib teha ka vähem aega, kuid Osho ütleb, et 21 järjestikust päeva on vajalik, et mõistus oleks nõus tegema pööret. Minimaalne osaluspäevade arv on 7 järjestikust päeva.

Osho Dünaamilist Meditatsiooni nimetatakse ka revolutsiooniks teadlikkuses.

Osho on valgustunud idamaa müstik, kes on teaduslikult välja töötanud aktiivmeditatsioonid just tänapäeva inimese jaoks ning kõik tema meditatsioonid juhendavad mediteerijat mindfulness seisundisse.

JUHENDAJA
Chandini Sarita, Osho Rahvusvahelise Meditatsiooni Keskuse sertifitseeritud terapeut ja meditatsioonijuht, Osho Tallinna Meditatsiooni Keskuse üks loojaist ja juhtidest ning Eesti Meditatsiooni Kooli rajaja

TOIMUMISE AEG
8 – 28 veebruar hommikuti kl 8.50 – 10.00
(võib olla lisaks ka õhtugrupp)

Korraldaja: Eesti Meditatsiooni Kool

TOIMUMISE KOHT: ZOOMi ruumis
Kes seda meditatsiooni teavad, neil võib tekkida küsimus, et kas saab teha zoomi ruumis.
Vastus: juhendajana on mul zoomi keskkonnas eelnevalt olemas väga positiivsed kogemused: olen teinud gruppe nii välismaal elavate inimestega, kui ka Eestis on tänaseks juba kaks 21 päevast Osho Dünaamilise meditatsiooni gruppi toimunud. Suurepärased muutused toimusid inimestega: igapäevaste negatiivsete sündmuste mõju vähenes märgatavalt, mitmetele inimestel vähenes ärevus, naised tundsid end peale 21 päeva palju naiselikumalt ja kindlamalt, unekvaliteet muutus märgatavalt, inimesed olid produktiivsemad jne.
*
Zoomi vahendusel pakutav 21 päeva protsess sisaldab ka erakonsultatsioone, mida muul juhul (kohal olles samas ruumis) ei pakuta.
See, mida meditatsioon endaga Sulle kaasa võib tuua, sõltub palju sellest, kuidas Sa instruktsiooni järgid ja milline on su tehnika meditatsiooni tehes. Seda tehnikat me eraviisiliselt zoomi abil siis ka “treenime”. Tulemused, nagu enne ka kirjutasin – suurepärased!

HIND:
* 21 päeva hind = 175 eur (sisaldab ka 4 personaalset lühikonsultatsiooni – eraõpet / tehnika “trillimist” nende 21 päeva jooksul)
* vähem kui 21 päeva, on korra hind 12 eur
minimaalne osalemine 7 järjestikust päeva (sisaldab kahte personaalset lühikonsultatsiooni tehnika lihvimiseks) = hind 84 eur

REGISTREERUMINE: meditatsioonikool@gmail.com

ODM instruktsioon ja tutvustus (ingl k) SIIN

Leave A Reply