F.L.Y.-First Love Yourself (Esmalt Armasta Iseennast)

0

Juhendaja: Prem Sambhavo (Itaaliast)

TAO Keskuses (Rotermanni 2, Tallinn)

21.-23. September, algusega 14:00

Esmakordselt Eestis!

Prem Sambahvol on doktorikraad Kliinilises Psühholoogias. Ta on Ameerika Psühholoogide Liidu (A.P.A.) ning Euroopa Psühholoogide Liidu (E.F.P.A.) liige. Juhendaja OSHO Rahvusvahelises Meditatsiooni Keskuses Indias ning juhendab kursusi üle kogu maailma. Sambahvo on Rahvusvaheliselt tuntud protsessi “Path of Love” tunnustatud juhendaja (seda juhendavad maailmas ainult vähesed õpetajad).

F.L.Y on unikaalne protessi, mis on loodud, et stimuleerida sinu armastust iseenda vastu.

Enesearmastus ei ole seotud vedamisega, see on sinu sünnijärgne õigus, see on meie võime tuua armastus enda südamesse.

“Ma olen juhendanud seda protsessi viimased 15 aastat, mul on olnud au juhendada tuhandeid osalejaid üle kogu maailma. Ma usaldan kinnisilmi seda protessi, see lihtsalt toimib ja iga kord saan uuesti selle kinnituse.” Prem Sambhavo

Mis juhtub kui sul õnnestub iseennast armastama hakata?

See muudab lihtsamaks jagada armastust teistele ja võtta vastu armastust teistelt. Sa ei saa tegelikult tunda teiste armastust kui sa ei saa armastada esmalt iseennast.

Kas sa oled huvitatud taastada see loomulik omadus oma elus? Kui jah siis ma tervitan sind ühinemast F.L.Y (First Love Yourself) kursusega.

F.L.Y on sisemine rännak uuteks ilmutusteks:

Kes sa olid kui sa siia ilma sündisid, ilma tingimuslike käitumismustrite ja hoiakuteta, mille sa said oma elu jooksul?

Me uurime oma negatiivsete mõtete dźunglit: nad on seal, eksisteerinud meie alateadvuses mitmeid aastaid. Me ei ole isegi teadlikud kuidas need hinnangud on nii valusad ja destruktiivsed meie elus ja südames. Me tõuseme üles igal hommikul olles nende hinnangute vangis.  Uitades ringi maailmas ja oma igapäevaelus teadmisega, et see, mida need hääled ütlevad on tõsi. Me läheme magama samade negatiivsete häälte saatel, mis süüdistavad meid, et oleme teinud valesti, ei ole piisavad, et meil ei ole hästi.

Me saime need oma vanematelt, õpetajatelt, ühiskonnalt, kõikidelt, kes on meid mõjutanud meie teel.

Seega päevast päeva, aastast aastasse, me tunneme, et oleme kinni selles valesti tegemise ja iseenda süüdistamise lõpmatus ringis.

Tegelikkuses me elame teadmatuses kes me päriselt oleme, oma tõelist olemust ja armastust.

Ma juhendan sind samm-sammult, et avastada tõe nende häälte kohta, Mis peitub nende negatiivsete uskumuste ja mõtete taga? Mis on sügavamal sinu piirangutest ja valust? Mis tegelikult on sinu südames?

F.L.Y. viib sind sügavale iseenda sisse läbi uurimise, kehatarkuse, jagamise, traumateraapia ja aktiivsete meditatsioonide.

Sa hakkad mõistma, et sa ei ole enda mustad mõtted, läbikukkumised või vead ja, et sinu negatiivsed eneseteadvustused peituvad teadmatuses oma sisemise olemuse kohta.

Tasahaaval sa hakkad tundma, et midagi uut on hakanud pulbitsema sinu sees.

Sinu tegelik olemus, sinu kõike hõlmav ilu. Sinu loomus, intelligentsus, tundlikkus, sinu lõpmatu potentsiaal. See armastus, mis sa oled, äratab sind üles.

Sa oled loodud olema vaba nendest häältest!

“See protsess on avardav, on suur võimalus, et sa saad uue vaatenurga reaalsusele. Jah, see juhtub kolme päevaga, olles kogenud uue energia maitset, armastuse maitset, uuendatud lootuse maitset – sa ei kao enam ära. Tule nagu sa oled!

Sa oled kutsutud tulema koos oma hirmude, vastupanu või häbitundega. Tule oma kahtlustega. Tule sooviga muuta, lootusega…midagi uut hakkab juhtuma. Tule koos valuga. Sooviga avastada uuesti armastus mis sa oled.” Prem Sambhavo

Ajakava:

21.09, 14:00 – 19:00

22.09, 10:00 – 19:00

23.09, 10:00 – 18:00

Osalustasu: 170 eur / kehtib kuni 5. September 2018

Alates 6. September on osalustasu 185 eur

Registreerimiseks tuleb tasuda ettemakse 35 eur.

Pangakonto EE312200221061424064, Saaja: Semivita OÜ

Ülekande selgitusse palun märkida osaleja nimi+kursuse nimi.

Ettemaksu ei tagastata, kui osaleja mingil põhjusel kursusel ei osale.

Ülejäänud summa tasutakse sularahas enne kursust kohapeal.

PS! Võimalus on ka arvega tasuda. Arvega tasumisel lisandub km 20%. 

Lisainformatsioon:

meditatsioon@oshoestonia.ee

tel: 52 81 585

OSALEJATE TAGASISIDE

Pärast viimast F.L.Y. töötuba ma kogen oma transformatsiooni iseenda kõikides aspektides. Ma avastan enda seksuaalsuse, oma ilu ja naiselikkuse. Ma liigun oma elus kompromissideta ja suure julgusega läbi pehmuse ja uue sisemise enesekindluse. Ja lõpuks, pärast 10 aastat, ma olen lubanud iseendal olla koos meesterahvaga. See oli ilus ja armastav ja mina olin see, kes võttis initsiatiivi. Ma olen lubanud endal nautida kogemust ja alistuda täielikult. Kuigi see lõppes pärast 2 nädalat, see tegi mind õnnelikuks ja tänulikuks selle uue armastuse eest oma kehas, uue armastuse enda ja iseenda vahel.

Indra (Inglismaalt)

Pärast F.L.Y. ma olen alustanud oma rännakut ja ma tean, et mul on veel mitmed sammud ees. Aga ma kõnnin sellel teel tundes suurt armastust, seega tänan, et oled loonud need suurepärased kursused, mis on muutnud mu elu. Ma kogen oma igatsust armastuse järgi iga päev, ma naeratan, naeran, julgen, armastan ja väga õnnelik selle uue energia eest oma elus.

Anat Gross (Iisraelist)

“Sellest on möödunud nüüdseks juba umbes 3 nädalat ja mul on siiani värske, elav mälestus, mis toimus minuga F.L.Y. protsessi ajal. Kolmandal kursuse päeva kui me teadlikult seisime silmisti ja ütlesime viimast korda head aega kõikidele oma hinnangutele. Mul oli suurim ja võimsaim hetk oma elus. Ma tundsin, et ma saan vaadata nüüd iseendale läbi uue perspektiivi. Selgus, et ma saan nüüd olla iseenda sõber ja mitte alati suurim kriitik, kes süüdistab ennast kõiges mis ma teen ja tunnen. Võib olla see tundub iseendastmõistetav aga see oli minu jaoks suur ilmutus, sest isegi kui mu mõistus ütles mulle, et ma pean iseennast aktsepteerima, mul ei olnud kunagi aga sisemist tunnet, et tõeliselt aktsepteerin ja armastan iseennast. Ja sellel päeval ma päriselt TUNDSIN tõelist empaatiat ja armastust iseenda vastu.

Ma sain aru, et lõpuks ma olen võitnud oma sisemised deemonid.

Magdalena (Hispaaniast)

“Möödunud on üks kuu F.L.Y. protsessi lõpust aga minu jaoks see on kestnud, nautides igat päeva, olles kohal koguaeg. Ma olen hakanud tundma armastuse tunnet iseenda sees ja ma tean, et ma saan uuesti armastada, sest ma olen hakanud armastama iseennast just sellisena nagu ma olen. Ma olen märganud midagi huvitavat: ma olen hakanud nägema asju selgemalt ja ma viitan füüsilisele reaalsusele.

Ma märkan värve erksamalt, kui ma vaatan inimeste nägusid ma märkan asju mis ma kunagi varem pole märganud just nagu ma pisarad puhastasid tolmu minu silmadest ja mõistusest. Ma tunnen uut armastust oma laste vastu, eriliselt just oma noorema lapse vastu, olles rohkem teadlik mida ma ütlen ja kuidas ma ennast väljendan. Ma tunnen ennats kergelt, ma tunnen, et ma olen võtnud maha nii mitmed kihid, pisarad, valu, viha, hirmud. Ma vaatlen teadlikkusega aktsepteerides mis iganes tuleb ja läheb, avastades uue maailma enda sees. Mul ei ole mingit kahtlust, et see F.L.Y. protsess tõi kaasa suure erinevuse minus, tähendurikka muutuse.

Armastusega,

Tamar (Kreekast)

“See F.L.Y. kursus oli nii intensiivne, struktueeritud ning sisaldas suurepäraseid tehnikaid ja alles lõpus ma mõistsin kuivõrd võimas see oli ja mida see mulle andis. Ma tundsin õnnistatult olles võimeline olema mina ise, andes teistele jõudu ja armastust mis minu sees on aga kõige enam ma tunnen, et F.L.Y. võimaldas mul anda iseendale suurima kingituse, mis üldse saab olla. Iseenda”

Galya (Saksamaa)

Leave A Reply