ENESEHÜPNOOS MEDITATSIOONIKS + VÄLJAÕPE

0

Juhendaja: Sudheer P.Niet (Hollandist)

20.-26. November 2017, igal õhtul 1 tund, TAO Keskuses (Rotermanni 2, Tallinn)

Osalustasu: 175 eur

(In English please see below)

Enesehüpnoos Meditatsiooniks on unikaalne meetod, mis aitab sul vabastada ennast ühest suurimast takistusest teadlikuks saamisel – alateadvusest.

Enesehüpnoosis on vastupidine tavalisele hüpnoosile, mida me teame.

Hüpnoosi kutsub esile hüpnotiseerija, ehk siis ollakse sõltuv kellestki teisest. Enesehüpnoos on aga meetod, mida saate teha endale ise, olles sõltumatu kellestki teisest. See on väga praktiline vahend igapäevaeluks, mis aitab saavutada kontakti oma sisemise vaikusega misiganes ajal te seda soovite; et olla meditatsioonis, lõdvestuda, säilitada sisemise rahu ja heaolu ka rasketes ja pingelistes olukordades, magada rahulikku ja sügavat und, saada üle hirmudest jne. Õrna ja armastava veenmiskunstiga leiavad lahenduse sügaval alateadvuses talletatud vastuolud ja mured.

Osho on öelnud hüpnoosi kohta, et inimene elab hüpnoosis alates sündimisest; esilagu olles hüpnotiseeritud meie vanemate poolt (näiteks: väikelast kiigutatakse magama, lapsevanemad seavad käitumisviisid, ettekirjutused, piirangud), seejärel kogu ühiskonna poolt (mida näeme televiisorist, kuuleme uudistest, loeme lehtedest, raamatutest jne). See hüpnoos on nii sügav ja nii alateadlik, et tihtipeale ei saa arugi, et elame hüpnoosis (meie teatud viisil käitumine, suhtumine). Enesehüpnoos on võimalus tulla sellest hüpnoosist välja. Tulla välja meie käitumismustritest, hirmudest, harjumustest, standarditest, mis tegelikkuses ei ole meie omad.

Osho rõhutas enesehüpnoosi kasutamist, et lõdvestuda sügavamalt meditatsiooni. Selle meetodiga tehti mitmeid eksperimente, mis andis kindla teadmise, et meetod on tõhus viis meditatsiooniseisundisse jõudmiseks.

“Minu nägemuse kohaselt enesehüpnoos saab olema üks olulisemaid vahendeid. Nii lihtne meetod, mis vajab ainult natukene usaldust, võib tuua imepäraseid muutusi sinu ellu. Sa mediteerid aga see ei õnnestu. Sul on raskusi vaatlejaks olemisel; oled hõivatud oma mõtetega, unustades vaatlemise. Hiljem meenub sulle, “Ma pidin olema vaatleja aga läksin kaasa oma mõtetega.” Enesehüpnoos saab aidata sind; see saab eraldada mõtted ja vaatleja. Spirituaalsel arengul ma ei tea ühtegi teist nii olulist meetodit kui enesehüpnoos.” OSHO

Kursuse lõpus saavad kõik osalejad endale audiovisuaalse materjali, mis aitab enesehüpnoosiga jätkata iseseisvalt. 

Kursusel on tõlge eesti keelde.

Kuna kohtade arv on väga piiratud siis eelregisteerimine on vajalik! Registreerimiseks tuleb tasuda 30 eur ettemaksuna (pangakonto EE312200221061424064, Saaja: Semivita OÜ), ülejäänud saab tasuda kohapeal. Ettemaksu ei tagastata.

Ülekande selgitusse palun märkida osaleja nimi ja kursuse nimi.

VÄLJAÕPPE KURSUS  (tavakursuse läbimine on eelduseks)

Juhendaja: Sudheer P.Niet

20.-26. November 2017, igal õhtul 1,5-2 tundi, TAO Keskuses (Rotermanni 2, Tallinn)

Osalustasu: 385 eur (hind sisaldab ka tavakursust)

Koolitusmoodul annab teile sügavama kogemuse ja arusaama protsessist ja enesehüpnoosi kunstist. Läbides selle koolituse saate te lisaks endale ka aidata teisi inimesi nautimaks enesehüpnoosi võimalusi ja jõudu.

Kursus lõpeb litsentsi väljastamisega koolituse läbinutele.

Kursus on praktiline ning sellel käsitletakse muu hulgas ka järgnevat:

Kuidas viia läbi Enesehüpnoosi seansse (sh praktika),

NLP (Neuro-Lingvistiline Programmeerimine),

Kuidas me kasutame oma viite meelt: haistmine, maitsmine, kuulmine, nägemine ja tundmine,

NLP Esinduslikud süsteemid – Predikaadid (kinesteetiline, visuaalne, auditiivne),

NLP Silmavaate märksõnad,

Märksõnad, vihjed või signaalid, millele me saame tähelepanu pöörata, et identifitseerida millist esinduslikku süsteemi inimene peamiselt kasutab ehk kas nad peamiselt mäletavad või joonistavad pilte, räägivad iseendaga, mäletavad või teevad heli, käituvad oma tunnete kohaselt.

jpm huvitavat.

Osho: „See on minu nägemus, et on olemas palju asju, mida te õpite ainult siis, kui hakkate neid õpetama. Parim viis asjade õppimiseks, on nende õpetamine.“

„Enesehüpnoos võib pakkuda tervist, armastust, sõbralikkust, jõudu: kõike, mida te ihaldate, enesehüpnoos saab teid aidata. See aitab teil olla üksi – ilma hirmuta üksiolemise ees, toob teile vaikuse ja rahu, võib aidata teil säilitada meditatiivse oleku igapäevaselt terveks eluks“.

Osho: Satyam Shivam Sundram

Kursusel on tõlge eesti keelde.

Kuna kohtade arv on väga piiratud siis eelregisteerimine on vajalik! Registreerimiseks tuleb tasuda 30 eur ettemaksuna (pangakonto EE312200221061424064, Saaja: Semivita OÜ), ülejäänud saab tasuda kohapeal. Ettemaksu ei tagastata.

Ülekande selgitusse palun märkida osaleja nimi ja kursuse nimi.

Sudheer P.Niet on pikaajaliste kogemustega juhendaja ja õpetaja. Üle 35 aasta on Sudheer aidanud sadu inimesi. Tehnikad, mida ta õpetab, võimaldavad saada teadlikumaks iseendast ja kõigist eluaspektidest, nautida ja tunda rõõmu igast päevast ja elada totaalsusega, minna sügavale meditatsioonis ja lõõgastuda ka pingelistes olukordades. Sudheer viib läbi kursusi üle kogu maailma: USA-s, Inglismaal, Hispaanias, Hollandis, Hiinas, Jaapanis, Indias.

Enesehüpnoosi treeningprogrammi läbis Sudheer Dr. Brian Alman juures (Milton Erickson, M.D (kaasaegse hüpnoosi isa) õpilane).
Ta õppis NLP-d ja Hüpnoosi Hollandis H. Hoenderdosi juures, kes õppis koos Richard Bandler’iga ( NLP (Neuro-Linguistic Programming) looja).

Lisainfo juhendaja kohta (sh ka osalejate tagasisde ning videomaterjal): http://oshoestonia.ee/juhendajad/sudheer-p-niet/

Ajakava:

E (20.11) – 16:30 – 17:30 (tavakursus + väljaõpe)

T (21.11) – 18:30 – 19:30 (tavakursus), 19:30 – 21:00 (väljaõpe)

K(22.11) – 15:00 – 16:00 (tavakursus), 16:00 – 17:30 (väljaõpe)

N (23.11) – 18:30 – 19:30 (tavakursus), 19:30 – 21:00 (väljaõpe)

R (24.11) – 18:30 – 19:30 (tavakursus), 19:30 – 21:00 (väljaõpe)

L (25.11) – 18:30 – 19:30 (tavakursus), 19:30 – 21:00 (väljaõpe)

P (26.11) – 18:30 – 19:30 (tavakursus), 19:30 – 21:00 (väljaõpe)

—————————————————————————

SELF-HYPNOSIS FOR MEDITATION + TRAINING MODUL

Facilitator: Sudheer P.Niet

20.-26th of November 2017, every evening 1 hour, in TAO Center, (Rotermanni 2, Tallinn)

Participation fee: 175 eur

Self-Hypnosis for Meditation is a unique method that helps you to free yourself from one of the main obstacles to becoming aware—the unconscious mind.

Self-Hypnosis is the opposite of regular hypnosis what we know.

Regular hypnosis is done with hypnotist so the person is dependent on someone else.

Self-Hypnosis is a method that you can do for yourself without beeing dependent on someone else.

You will learn a practical tool for your daily life, helping you to connect with your inner silence whenever you want; to go deeper into meditation, to relax, to remain peaceful and relaxed even during difficult times, to let go of the past, tensions and stress, to sleep well, to overcome fears etc.

Osho has said about hypnosis that a person is hypnotized since their birth; at first by parents (for example: helping baby to sleep, setting up rules, limitations and way of behaiving), then a person is being hypnotized by society (what we see from television, hear from the news, read from magazines, books etc). This hypnosis is very deep and so unconscious that very often we are not aware that we live under hypnosis (acting, thinking, feeling certain way). Self-Hypnosis is a way to become free from that hypnosis. To let go of the old patterns, fears, habits, standards which actually are not ours.

Osho emphasises using hypnosis to relax deeper into meditation.

“As far as I am concerned, hypnosis is going to be one of the most significant parts of the mystery school. Such a simple method, which only demands a little trust, a little innocence, can bring miraculous changes in your life—and not in ordinary things only. Slowly it can become the path of your meditation. You meditate, but you don’t succeed. You don’t succeed in watching; you get mixed up with thoughts, you forget watching. You remember later on, “I was going to watch, but I am thinking.” Hypnosis can help you; it can make the watcher and the thoughts separate. For spiritual growth I don’t think there is anything more important than hypnosis.” OSHO

The course is for one hour a day for seven days.

After completion of the course you will receive a recording of the session that will help you do continue with the process on your own.

As there is limited number of places, it is necessary to register in advance!

To register please pay the advance payment of 30 eur to bank account (EE312200221061424064, Semivita OÜ). The rest of the participation fee can be paid on the site, in cash. Prepayment is non refundable. Please write your name and the name of the course in bank payment.

TRAINING MODUL (completition of Self-Hypnosis for meditation course is required)

Facilitator: Sudheer P.Niet

20.-26th of November 2017, every evening 1,5-2 hours, in TAO Center, (Rotermanni 2, Tallinn)

Participation fee: 385 eur (includes Self-Hypnosis for meditation course)

The training module gives you a deeper experience and understanding of the process and of the art of Self-Hypnosis. After the training module, you can help yourself and also others to enjoy the powers of Self-Hypnosis.

You will receive a sertificate after completition of the course.

Osho: “It is my vision that there are many things you learn only when you start sharing them. The best way to learn is to teach it.”

“Hypnosis can serve health, it can serve love, it can serve friendliness, it can serve courage: all that you want, hypnosis and self hypnosis can help you. It can make you ready for being alone, silent, peaceful, it can make you able to continue an inner current of meditation twenty-four hours.”

Osho: Satyam Shivam Sundram

As there is limited number of places, it is necessary to register in advance!

To register please pay the advance payment of 30 eur to bank account (EE312200221061424064, Semivita OÜ). The rest of the participation fee can be paid on the site, in cash. Prepayment is non refundable. Please write your name and the name of the course in bank payment.

Sudheer P. Niet is an experienced teacher of meditation and relaxation

techniques. Over the past thirty years he has done workshops all over the

world, including in US, England, Spain, Netherlands, Japan, China, Baltics,

India etc.

All courses are designed to help integrate relaxation and awareness in your

daily life; „Self-Hypnosis for relaxation“, „Inner Skills for Work and

Life“,“Bringing Meditation into your Daily Activities“ , OSHO Meditation Training

– for facilitators, OSHO meditative therapies etc.

Sudheer received training in self-hypnosis from Dr. Brian Alman, a student of

Milton Erickson, M.D., the father of modern hypnosis.

He studied NLP and Hypnosis at the ‘Stichting voor Hypno-, Gedrags- en

Verbaaltherapie’ with H. Hoenderdos, who trained with Richard Bandler, one of

the developers of Neuro-Linguistic Programming or NLP.

https://www.youtube.com/watch?v=b3QI-3XJW3s

Time schedule:

M (20.11) – 16:30 – 17:30 (regular course + training module) – time may be later approx. 1-1,5h.

T (21.11) – 18:00 – 19:00 (regular course), 19:00 – 21:00 (training module)

W(22.11) – 15:00 – 16:00 (regular course), 16:00 – 18:00 (training module)

T (23.11) – 18:30 – 19:30 (regular course), 19:30 – 21:30 (training module)

F (24.11) – 18:30 – 19:30 (regular course), 19:30 – 21:30 (training module)

S (25.11) – 18:30 – 19:30 (regular course), 19:30 – 21:30 (training module)

S (26.11) – 18:30 – 19:30 (regular course), 19:30 – 21:30 (training module)

Leave A Reply