MEDITATSIOONIJUHTIDE VÄLJAÕPE: OSHO Aktiivsed Meditatsioonid

0

MEDITATSIOONIJUHTIDE VÄLJAÕPE: OSHO Aktiivsed Meditatsioonid

Osho Rahvusvahelise Keskuse sertifitseeritud juhendaja.

TAO Keskuses (Rotermanni 2, Tallinn)

27.- 28.04.2019, algusega 10:00

Hea võimalus inimestele, kes soovivad kogeda kõiki Osho aktiivseid meditatsioonitehnikaid ja õppida nende tausta ning tegutseda Osho meditatsioonide juhendajatena.

Koolituse lõpus väljastatakse osalejatele sertifikaat. 

Meditatsiooni eesmärk on minna kaugemale mõistusest ja kogeda oma põhiolemust – mida on kirjeldatud kui rahu, õnnelikkust ja õnnistust. Kuid nagu kõik, kes on proovinud mediteerida, on kogenud, et mõistus iseenesest on suurim takistus, mis seisab meie endi ja selle teadlikkuse vahel. Mõistus ei allu distsipliinile ega reeglitele ja ta võitleb vas-tu igale katsele püüda teda distsiplineerida või juhatada teda teatud teekonnale. Mõistusel on iseenda mõistus. Seetõttu ka mitmed inimesed istuvad meditatsioonis ja kogevad ainult fantaasiaid, unistusi ja hallutsinatsioone. Nad kunagi ei omanda seda vaikust, mis eristab tõelist sügavat meditatsiooni kogemust.

Meditatsioon on praktiline vahend lõõgastumiseks, lastes lahti eelarvamustest ja mõjutustest ning vaadates seda, mis tegelikult on, avatult ja selgelt. See on viis mõistuse treenimiseks, et sa ei oleks segatud ja haaratud tema lõputusse kiunumisse. Meditatsioon õpetab sind süstemaatiliselt avastada oma sisemisi dimensioone. See on pühendumine, mitte käsk. Sa pühendud iseendale, oma sisemisele teekonnale ja eesmärgile õppida ennast tundma; see on inimese keha universaalne vajadus. 

OSHO aktiivsed meditatsioonid on teaduslikult välja töötatud tehnikad tänapäeva inimese jaoks, lähtudes Lääne teadusest ja Idamaade tarkusest, mis aitavad kergemini ja kiiremini jõuda sisemise rahu ja lõõgastusse. Osho aktiivsed meditatsioonid sisaldavad erinevaid liikumisi, tantsu, hääleväljendust jne ning vaikuse osa.

Osho: „See on minu nägemus, et on olemas palju asju, mida te õpite ainult siis, kui hakkate neid õpetama. Parim viis asjade õppimiseks, on nende õpetamine.“

Ajakava:

27.04, 10:00 – 20:00

28.04, 10:00 – 20:00

Osalustasu: 265 eur / kehtib kuni 10. Aprill 2019

Alates 11. Aprill on osalustasu 295 eur

Registreerimiseks tuleb tasuda ettemakse 50 eur.

Pangakonto EE312200221061424064, Saaja: Semivita OÜ

Ülekande selgitusse palun märkida osaleja nimi+kursuse nimi.

Ettemaksu ei tagastata, kui osaleja mingil põhjusel kursusel ei osale.

Ülejäänud summa tasutakse sularahas enne kursust kohapeal.

PS! Võimalus on ka arvega tasuda.

Lisainformatsioon:

meditatsioon@oshoestonia.ee

tel: 52 81 585

Leave A Reply