Isikliku arengu avamine ja Tšakrate äratamine

Juhendaja:  Anil Chandwani (tuntud hüpnoterapeut ja koolitaja USA-st)

28.-29.Aprill 2018, TAO Keskuses (Rotermanni 2, Tallinn)

kursusel tõlge eesti keelde

Avasta 7 energiakeskust ja õpi võimsat süsteemi, mis äratab su isikliku arengu ja võimaldab terviklikku tervenemist.

Sellel kursusel on võimalik saada teada universaalsest plaanist, mis juhib sinu elu.

Samuti alateadlikust ning teadlikust mõistusest ja kõikidest mustritest, mis kajastuvad sinu süsteemis.

Kursusel omandad sa lihtsad ja põhjalikud vahendid, et ennast lahti ühendada oma pimedast poolest, ja saada tagasi oma tõeline enesearmastus.

Tśakrad mõjutavad sinu füüsilist, emotsionaalset, vaimset ning spirituaalset heaolu. Tśakrates on tihti blokeeringud, samuti võivad need olla üliaktiivsed või passiivsed – kõik see põhjustab segadust, depressiooni, tasakaalutust ja energia puudust.

Tśakrate äratamisega läbi spetsiaalsete tehnikate, hakkab energia taas voolama õiges suunas – ülesse, tuues sinu jaoks kaasa selguse, ning varustades sind eluenergiaga.

Me läheme sügavuti igasse tśakrasse, et seda puhastada, tervendada, ning tuua esile selle võime kanaldada rohkem kindlust, loomingulisust ja rõõmu sinu ellu. Selline viis annab sulle ka võimaluse oma energiat ümber suunata sellesse suunda, kuhu sina tahad, et see liiguks.

Registreerimine: meditatsioon@oshoestonia.ee 

tel: +372 52 81 585

Ajakava:

L, 28.04 – 10:00 – 18:00

P, 29.04 – 10:00 – 17:00

Osalustasu: 185 eur

Soodushind: 170 eur – kehtib kuni 15. Märts 2018.

Tulles kahekesi või rohkem on osalustasu -10%.

Koha kindlustamiseks tasuda ettemakse a’ 35€, EE312200221061424064, Semivita OÜ. Ülekande selgitusse palun märkida osaleja nimi ja kursuse nimi. Ülejäänud summa makstakse sularahas enne kursust kohapeal. Ettemaksu ei tagastata, kui osaleja mingil põhjusel kursusel ei osale.

Mida osalejad räägivad sellest kursusest:

“See oli nii tugev päev täis imesid ning sõnumeid minu jaoks ning palju minna laskmisi…Ma olen nii tänulik selle eest…”Elham

“Õppisin mitmeid võimsaid vahendeid, et muuta negatiivseid mustreid oma mõistuses” Pashyo

“Ma ei ole kunagi saanud niivõrd põhjalikku arusaama meditatsioonist kui ma sain täna Anililt!” John

Anil Chandwani 

https://www.linkedin.com/in/anil-chandwani-9230b634/

Rohkem kui 24 aastat kogemust mediteerijana ning meditatsiooni õpetajana on andnud Anilile unikaalsed oskused õpetada ning edasi anda meditatsiooni. Mis teevad tema oskused nii unikaalseks on tema kogemus ülieduka suurettevõtete juhina, kes saavutas suurima edu tuues meditatsiooni oma igapäevaellu.

Tema õpetused on mitmekülgsed ja unikaalsed, hõlmates mitmeid erinevaid tehnikaid ning võimaldades ma õpetustest kombineerida erinevaid praktikaid. Anil on omandanud põhjalikud teadmised NLP (Neuro-Linguistic Programming), Kliinilise Hüpnoosi, Hingamise ja Mindfulness tehnikate alal ning omab vastavaid sertifikaate.

Anili unikaalne õpetusviis aitab näha ja aru saada meie endi harjumustest ning käitumismustritest, allasurutud emotsioonidest, mis meid piiravad ning jõuda lahenduseni, selguseni kuidas nendest vabaneda.

Anil on töötanud individuaalselt inimestega ning juhendanud kursusi nii eraisikutele kui ettevõtetele üle kogu maailma sh USA, Hiina, Venemaa, Vietnam, Türgi, India ja mitmetes Euroopa riikides.

Avatud on registreerimine ka juhendaja individuaalseanssidele.

 

Date

apr. 28 2018

Time

10:00 - 18:00
Category

Leave A Reply