OSHO Dünaamiline Meditatsioon – 7 päeva

https://www.youtube.com/watch?v=sbfVcigkNao

26.Oktoober – 01.November TAO Keskuses (Rotermanni 2, Tallinn), iga päev 1 tund.
Juhendaja: Deva Lokita (Brenda Randroo), Osho Rahvusvahelise Meditatsiooni Keskuse sertifitseeritud terapeut ja meditatsioonijuht.

OSHO Dünaamilist Meditatsiooni nimetatakse revolutsiooniks teadlikkuses. See on teaduslikult väljatöötatud tehnika arvestades tänapäeva inimese arengut. Osho Dünaamiline Meditatsioon on üks kõige teaduslikemaid meetodeid, et tervendada ja luua terviklikkuse kolme kehaosa vahel – keha, mõistus ja süda – ja kolme aju vahel.

Esimene staadium selles meetodis, spetsiaalset viisi hingamine, mõjutab aju osa, mis võimaldab meil vabaneda suuraju kontrollist. Seega emotsioonid ja instinktid pääsevad valla.

Teine staadium, katarsis, töötab aju osaga, puhastades blokeerunud emotsioonid ja vabastades vanadest vaimsetest mälestustest ja traumadest.

Kolmandas staadiumis, läbi hüppamise ja kasutades spetsiaalset heli, sa liigutad energiat üles oma keha kõrgpunkti ning läbi selle saavutad sügava terviklikkuse tunde. Sa võid saavutada oleku, kus sa hüppad ilma igasuguse pingutuseta viisteist minutit.

Lähtudes nõelravi süsteemist, inimese jalataldadel on mitmeid energiapunkte, mis on väga olulised. On avastatud, et mõjutades jalataldu – nagu sa teed kolmandas staadiumis hüpates, sa mõjutad positiivselt oma aju, seepärast on ka oluline kolmandas staadiumis maanduda labajalgadele.

Neljandas staadiumis – peatudes järsku ja olles liikumatult, jäätunult – kogu süsteem on juba sügavas ühtsuses ja energia liigub vabalt kogu kehas. Sa ei ole enam fragmenteeritud vaid su olemus on voolav. See on põhialus millest sa saad kogeda iseennast. Nagu Osho ütles, kõik ülejäänud staadiumid on ettevalmistuseks: see on punkt, kus on võimalik kogeda meditatsiooni.

Viies staadium – Tähistamine!

Ajakava:
E: 08:30 – 09:30
T: 08:30 – 09:30
K: 09:15 – 10:15
N: 8:30 – 9:30
R: 8:30 – 9:30
L: 10:30 – 11:30
P: 10:30 – 11:30

Osalustasu: 65 eur
Tasumine toimub kohapeal, enne kursuse algust, sularahas.

Võimalik osaleda ka üksikutel kordadel sel juhul on 10 eur / üks kord. Miinium kordade arv on 5.

Eelregistreerimine vajalik!
meditatsioon@oshoestonia.ee
tel: 52 81 585
www.oshoestonia.ee

Date

okt. 26 2020

Time

08:30
Category

Leave A Reply